Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

22лютого2018

ВАЖЛИВО

ВАЖЛИВО

ОСТАННІ НОВИНИ

Останні коментарі

 

ОСТАННІ ОПУБЛІКОВАНІ ПРОГРАМИ

НАШІ ПРОГРАМИ

НАШІ ПРОГРАМИ

Спорт

Випуск від 19.02.18 року

 Чоловіча команда Лозівського  БК «Восток» 17-18  лютого провела спарений т...

Україна+ Урбанізм

 

Цікава історія про інклюзивні дитячі майданчики та один день із життя незрячого чоловіка, який добирається на роботу громадським транспортом. Як люди долають «перешкоди» на своєму шляху у лонгріді «Гра не для всіх» проекту Україна+ за підтримки «Інтерньюз Україна»


Є такий вислів: «Хрущ овоб'єднав туалет і ванну і назвав це квартирою». Багатьом жартам про «хрущовки» вже більше пів століття, але вони й досі актуальні. У таких квартирах і далі живуть люди, хоча змінилося вже кілька поколінь. Звичайно, про якість такого житла і його комфорт можна сперечатися довго, але квартали та інфраструктура, створені ще за радянських часів, у період ущільнення міст здаються дуже особливими. Здебільшого такі мікрорайони просторі та дуже зелені, тут є поруч садки та школи, магазини та поліклініки, але час не стоїть на місці… Тож очевидні як переваги, так і недоліки такого житла. Більше у Лонгріді.


 

Зародження міста схоже на зародження людського життя. Спершу з'являється маленька, ледь помітна цятка однієї будівлі, пізніше довкола неї обростають «м'язи» інших будинків, а потім поселення збільшується і росте. Процес народження міста і його розвиток можна спостерігати й нині. Нам важко уявити, як воно виглядтиме згодом, але ми є безпосередніми учасниками появи деяких із них. А ось старовинні міста, у яких ми живемо, виникли дуже давно. Кожне з них має свою історію, харизму і характер. Але, попри все, навіть старі міста продовжують розвиватися. Цей процес дехто в Україні називає містобудуванням, інша, більш прогресивна частина фахівців його іменує модним терміном «урбанізм». Більше про сучасний урбанізм – далі у лонгріді.


Яскраві приклади жителів будинків, які самостійно облаштували свої двори. Як це їм вдалося та як зараз проводять своє дозвілля молодші та старші мешканці у відео, підготованому в рамках проекту «Україна+» за підтримки Інтерньюз Україна. 


Що таке лісова школа? Як вона працює? Що треба для того, щоб її організувати? Історія батьків, які влаштували для дітей таку школу – у відео підготованому в рамках проекту «Україна+» за підтримки Інтерньюз Україна.

 


Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

Loading...


Територіальні органи Міндоходів у Харківській області

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.