Домашня сторінка / Новини / На Лозівщині підлітка травмував потяг

На Лозівщині підлітка травмував потяг

Попередньо, хлопець чіплявся за потяг та зірвався.

За інформацією сайту Національної поліції у Харківській області, 13 квітня о 19:21 до Лозівської лікарні доставили 12-річного хлопця з травматичною ампутацією гомілки, переломами та травмами.

Після надання медичної допомоги у тяжкому стані його госпіталізували до лікарні у Харкові.

Поліцейські встановили, що хлопець травмувався на залізничній колії поблизу станції «Лозова» електропотягом сполученням «Синельнікове – Харків». Попередньо, підліток чіплявся за потяг та зірвався.

Інформацію внесли до Журналу єдиного обліку. Всі обставини події з’ясовують.

 

0

2 коментарі

  1. Це мий друг його прымушувалы щоб вин зацепился за потяг так казалы свиткы як що вин не зачепытся за потяг то вин дивченка и потим йому сказалы як що вин зачепытся то дадут йому 100грн…И вин погодывся щоб тильки його не называли дивченкою и вин зачепывся за потяг и не втрымався и вин впав и минус нога и ти що пидстрыгалы його на зацеп потяга воны втиклы и звалы йх Коля И Настя воны брат и сестра брату 18, а сестре 15-14 рокив десь так …. И одына людына допомогла Егору выбратысь из пид потягу … Думаю що, я вам допомогла ….. Допобачення !!!!)…

    0
  2. Анонім

    надіюсь що поліція відреагує на вашу інформацію і перевіре цих підлітків КОЛЮ і НАСТЮ. Чому повнолітній хлопеь втік з місця трагедії? нехай відповість за свій вчинок перед законом.

    0