У Лозовій не стало підлітка, який чіплявся за поїзд та не втримався

15 квітня лікарі повідомили, що 12-річний хлопчик, який напередодні травмувався на залізниці, помер.

Нагадаємо, на сайті Національної поліції у Харківській області повідомили, 13 квітня о 19:21 до Лозівської лікарні доставили 12-річного хлопця з травматичною ампутацією гомілки, переломами та травмами. Поліцейські встановили, що хлопець травмувався на залізничній колії поблизу станції «Лозова» електропотягом сполученням «Синельнікове – Харків». Попередньо, підліток чіплявся за потяг та зірвався.

11 коментарів

  1. НУ ХТО ? ШТОВХАВ !!! оте 12-річне п******а ЧІПЛЯТИСЯ !!!! за електропотяг , який рухався !!!!

    • ЄВГЕНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Нашо!!!!! так!!!!! писати!!!! Сходить!!!! до!!!!лікаря!!!!! у!!!!! вас!!!! проблеми!!!!! Або!!!!! поміняйте!!!!! клавіатуру!!!!!! бо!!!!! кнопка!!!!!! знаку оклику!!!!! напевно!!!!!! западає!!!!!!!!! І !!!!!! підбирайте!!!!!! слова!!!!!!! дитина померла!!!!!!!!!!!ЯКА Б НЕ БУЛА СИТУАЦІЯ!!!!! ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА ТАК КАЗАТИ ПРО ЧУЖЕ ГОРЕ!!!!!!!

      • Господи,какое горе родителям воспитывали,воспитывали и на тебе!Родители держитесь пожалуйста -это словами не передать.

    • Ты что а***л вообще это мой друг мне тоже его жалко но не обзывай его матами ко**ина вообще-то он не сам это сделал его спровоцировали на это мальчик которому 18 лет спровоцировал мальчика которому 12 лет !!! угадай что ты принимаешь сейчас просто сижу плачу потому что его спровоцировали на это потому что сказали если ты это не сделаешь то ты баба он это сделал теперь наверное ты подумаешь прежде чем обзывать ко**л!

    • Ужас, какие у нас люди… Ты сколько прожил? А он еще не жил… Вот и подумай хто ты?

    • ніхто його не штовхав але здоровий 18 річний дядько брав дитину на слабо а сам усрався і утік. Хай тепер все життя мучається бо це він слабак!!!

  2. Евгену!!!!

    Почуствовал бы вы как это, когда у тебя на виду отрезает ногу, и твои друзья убегают после этого! (тем более именно друзья задавили психику “Слабо’м” и заставили цепляться за товарняк)

    • Александр

      А кто брал на слабо, меня там не было, но мне все же интерестно1

  3. Кто его подстрекал на это можно узнать?
    И это не первый случай когда он зацепляется за электричку и едет, я ему лично раз 20 говорил что бы он этого не делал, пытался предостеречь его, но он меня не слушал

    • Не один ты это говорил,я ему говорил но он не послушался а теперь расплачивается.

  4. Эвген ты ох**л ? Это мой друг постав себя на его место.Если бы про тебя так писали было бы тебе приятно на том свете???МУ**К