Домашня сторінка / Новини / Жителі Близнюківщини готові перекривати дорогу – вимагають ремонту

Жителі Близнюківщини готові перекривати дорогу – вимагають ремонту

Жителі Близнюківщини наголосили, шкільні автобуси та швидка не можуть проїхати  шляхом Лозова-Близнюки-Барвінкове- Велика Комишуваха.

16 травня громада збиралася разом, щоб обговорити проблему з місцевим керівництвом та шляховиками.  Зустріч ініціював депутат Близнюківської райради Олександр Чуйко.

«Просто щас уже дойшло до того момента, когда, как говорят, урвався терпець , по народному. Уже неможливо їздить по цим дорогам. Скора помощь не може доїхать до хворой людини. По цій дорозі курсує шкільний автобус», – Олександр Чуйко, депутат Близнюківської районної ради.

На збори прийшло близько півсотні жителів Близнюківщини. Люди поділилися, через жахливий стан дороги Близнюками вже відмовились їздити рейсові автобуси.

«Не ходять автобуси Лозова-Красноармейск, ну, Покровск щас, да. Не ходе ж общественний транспорт. Потому шо отказуються ОТП їхать в цю сторону вобще. Ці ж їздили таргаши ж тоже з Покровска – на Барабан. По 5 автобусов в день! Бізнес процвітав в Блізнєцах, тогда торговля? Процвітало! Що зделали щас? Вони поїхали через Ізюм по Ростовской трасе. Їм лучше зделать 100 кілометрів крюк ну за 2 часа, чем 80 кілометрів растояніє – за 4», – Олександр, житель села Садове Близнюківського району.

Розуміє обурення людей і теж занепокоєний, запевнив голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус. Він додав, не може вплинути на стан доріг.

«Томущо грошей нема, а друге, те, що скажу, що  получається так, що це дорога «Служби автомобільних доріг» – це дорога загальнодержавного значення. Це дорога загальнодержавного значення, тому кошти ремонтувать , самим ремонтувать, чи з місцевого бюджету, чи Катерині Володимирівні сільським бюджетом, чи районним бюджетом – ні», – Володимир Бреус, голова Близнюківської районної ради.

Керівник зазначив, запрошував шляховиків з області, але вони приїхати не змогли і направили на зустріч начальника Лозівського райавтодору Юрія Маменка.

«Стосовно дороги Лозова-Близниці-Барвінкове, да, дійсно піднімалось питання. Проводиться обстеження. І щоб не говорили, у облавтодорі питання це знають, що дорога в аварійному стані, її можна сказати немає містами. Основаніє видавлено. За Бурбулатово до Садового участок, це де балка, там я навіть ямково… ми нічого не зробим», –  Юрій Маменко, начальник Лозівського райавтодору.

Юрій Маменко пояснив, його бригада займається тільки ямковим ремонтом і зараз вони намагаються залатати ями на дорозі від Бурбулатова.

«У мене щас дано завдання, що можна зробити, ямковим пройти от Бурбулатово до Близнеців. Де можно – ми будемо робити. Буде далі команда – буду розвертатись в обратну сторону. В Дубово, теж я знаю той участок. Теж знаю, що більша частина його вибита, основания, знову таки, немає», –  Юрій Маменко, начальник Лозівського райавтодору.

Після обговорення  активісти Бурбулатівської та Берестівської сільрад разом склали звернення до керівників Харківщини та обласного депутата. На зустрічі люди завірили, якщо реакції не буде – готові на радикальні заходи.
Згодом, деякі активісти зізнались, сумніваються, що перекривати дорогу дієво.

«А хто перекриє тут щас дорогу? Автобуси щас не ходять. Уже донбасяни отказались от цього маршрута, не їздять ні таргаши, ні автобуси… А кому перекривать? Самім собі? Своєй скорой, яка буде їхати, ілі там  поліції. Уже ж сюда ніхто не хоче їхать. Ті, хто їде на Донбас, вони по нижній дорогі, там через.. там де наш мер мешкає, у нього там дорога хороша. Вони туда їдуть», – Олександр, житель села Садове Близнюківського району.

Це не єдина ділянка дороги на яку нарікають люди. Працівники Лозівського ковальсько-механічного заводу, які проживають на Близнюківщині скаржились народному депутату України Анатолію Гіршфельду на те, що через погане покриття  їм складно добиратись на роботу. Обранець звертався до «Служби автомобільних доріг» у Харківській області та отримав відповідь. Анатолію Гіршфельду повідомили, на 2019 рік вже запланували ямковий ремонт на дорозі Лозова – Близнюки –Барвінкове- Велика Комишуваха. На ремонт мають витратити майже 900 тисяч гривень, відремонтувати планують 1350 квадратних метрів шляхів.

0

7 коментарів

 1. Анонім

  коли вже ту найкращу губернаторшу вигонять,а краще посадять разом з начальником автомобільних доріг! гірше доріг чим по Харківській області мабуть нема.За 4 роки довели до того ,що з Лозової виїхати нікуди не можна,не робили ямкового ремонту і тим знищили практично всі дороги.Вже її обіцянки в печінках сидять! Де ж гроші з кожного літру пального?Чому у Донецькій області дороги всі поремонтовані,зроблено в тому числі ямковий ремонт ,який зберіг дороги та по ним можна спокійно проїхати,не має вже слів

  0
  • Анонім

   Му**ло, подивись навкруги, а не під ніс собі. Дороги робляться, да нетакими темпами, як хотілось би, ну робляться. До цього 30 років нічього не робилось, голова тобі не така, м***к безмозглий.

   0
   • Анонім

    сам ти му**к,ще років 5 назад можливо було проїхати в любому напрямку,а чотири роки нікуди не проїдеш,30 років тобі нічого не робилось-туп***ле ти би**о,Коли це автобуси раніше відміняли через відсутність доріг?

    0
    • Анонім

     Би**о колгоспне, скажи куди поділися колгоспи і дороги, що вічні…ухх би***та.

     0
 2. Так на видео дорога еще “нормуль”. Предлагаю журналистам попытаться даже пешком пройтись в сторону Роздоловки. Там не то что машиной, пешком ноги сломать можно.

  0
 3. советчик

  Так дороги перекрывать дело не хитрое. Вы заставьте власть обратить внимание на фуры, которые постоянно ездят по дорогам Близнюкивщины и их загрузку.

  0
  • Иван Харьковский

   Согласен полностью, все кричат, дорог нет, ничего не делается, а сами являются фермерам, у которых фуры по 70 тонн эти дороги и рушат, запретить перегруз и ввести штрафы такие, чтобы аж карманы пришлось вывернуть, а за следующий раз срок, если будет перегруз

   0