Домашня сторінка / Новини / Лозівська спілка інвалідів-візочників відзначила 10 річницю створення спортивними змаганнями +vd

Лозівська спілка інвалідів-візочників відзначила 10 річницю створення спортивними змаганнями +vd

Лозівська спілка інвалідів-візочників відзначила 10 річницю створення організації. На честь ювілею влаштували спортивний турнір для людей з обмеженими можливостями. 10 вересня інваліди-візочники, афганці Лозової та запрошені гості з району і Павлограду грали у дартс, бочче, закидали баскетбольний м’яч у кільце, піднімали гантелі та обирали найсильнішого у армреслінгу.

На змаганнях розіграли 2 кубки –імені Олега Лебідя – засновника Лозівської спілки інвалідів-візочників та кубок присвячений ювілею організації, розповів нинішній голова спілки Роман Воронов. Цьогоріч на змагання приїхали гості з Павлограду та Лозівщини.
Переможцями змагань стала команда афганців Лозової. Вони забрали 2 кубки –до 10 річниці спілки інвалідів-візочників та перехідний кубок пам’яті Олега Лебідя. 2 командне місце посіли інвалідіи-візочники Лозової , третє – у «Ірмакса» – організації допомоги дітям інвалідам Лозової. Призерів у кожному виді спорту окремо нагородили грамотами та медалями.

          {youtube}m1Pqqr-92vY{/youtube}