Чи хворіють лозівчани на кохання? +vd

F63.9 – під цим шифром нещодавно Всесвітня організація охорони здоров’я внесла любов до офіційного реєстру захворювань.

 

Ваші думки зайняті кимось, не уявляєте життя без цієї людини, через це у Вас безсоння, перепади настрою? Ви хворі коханням. Нещодавно Всесвітня організація охорони здоров’я внесла любов до офіційного реєстру захворювань.

Про те, що відтепер любов – це захворювання, лозівчани не чули. Коли ми повідомляємо їм про це, люди дивуються. А ось що таке кохання взагалі — трактують кожен по-своєму.

У садочку на кохання мають свій погляд. У Артема з середньої групи визначення любові стосується виключно родини. Усе просто: хлопчик любить своїх батьків, вони його, і незабаром у подарунок від люблячих тата і мами Артем отримає сестричку. “Її вже замовили у магазині,” – розповідає хлопчик.

А ось у Аліни з сусідньої групи навіть є досвід зустрічань – і по дорозі до садку, і після нього Алінка зустрічається з хлопчиком, якого, за її ж словами, вже давно кохає.

Вероніка відвідує старшу групу, тому і розуміння любові у неї доросліше. Вероніка закохана у хлопчика, який мешкає у її будинку.

Відповіді школярів — відвертіші та емоційніші. Вони впевнені, що рано чи пізно любов закінчується. У 10 класі колегіуму №2 не за чутками знають, що це за почуття. Тут вже закохувалися і не раз. Хлопці і дівчата визначають любов як стан, коли ти і хвилини не в змозі прожити без коханої людини, весь час хочеться обіймати її, коли між вами повне порозуміння.

Дорослих питання “що таке кохання?” примушує замислитися. Лозівчанин Федір описав любов одним словом – все. Чоловік зізнався, що він кохає і дружину, з якою живе вже більше 40 років, і дітей, і онучку.

Мешканка Лозової Валентина каже, що у неї любов була колись, замолоду. Зараз залишилась повага і більш дружні відносини.

А ось у сім’ї лозівчан Олександра та Світлани, хоча вони і пройшли разом чимало, любов вдалося не розгубити.

Уперше про рішення Всесвітньої організації здоров’я чує і практикуючий психолог Ірина Хрисанфова. На думку спеціаліста, якщо у світі знайдеться людина, яка дасть чітке визначення коханню, то вона заслуговує, як мінімум, на Нобелівську премію. Та й то: чи правильним буде це визначення, можна посперечатися, адже любов кожна людина відчуває по-своєму.

Причин називати любов хворобою немає, вважає Ірина Хрисанфова. Психічними відхиленнями на ґрунті любові людина може страждати лише тоді, коли у неї хитка нервова сфера.

На рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я лозівчани не зважають. Навіть якщо кохання – це захворювання, то на нього хоча б хворіти приємно.

Дар’я Олійник

{flv}15_11_11_lubov{/flv}