Повідомити новину

ТРК Сігма

19червня2018

Всеукраїнський правовий диктант у Харкові

Всеукраїнський правовий диктант у Харкові

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області за сприянням Експертної юридичної служби та Міністерства юстиції України запрошує прийняти участь у «Всеукраїнському правовому диктанті», який одночасно буде проходити в 23-х областях України. Проект підтримують такі міста, як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Маріуполь, Рівне, Чернігів, Тернопіль, Житомир та інші.

«Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.

Даний Проект надасть можливість кожному, хто бажає прийняти у ньому участь, пройти тестування з правових питань та дізнатися рівень своїх правових знань у різноманітних галузях права, що регулюють правовідносини у сфері безпеки, фінансів, здоров’я, особистій та соціальній сферах.

Захід відбудеться 26 квітня 2018 року з 11-00 до 14-00 на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов.

"Правові диктанти, з одного боку, є зрізом правових знань суспільства, з іншого - важливою складовою підвищення правової культури, без якої неможливі позитивні зміни в нашій країні", - Ахтем Сеітаблаєв, Генеральний директор ДП "Кримський дім".

Більш детальну інформацію про «Всеукраїнський правовий диктант» можна дізнатися за посиланням www.vpd.in.ua, за яким вже відкрита реєстрація для проходження правового диктанту.


ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.