Анна Бєлєнкова Анна Бєлєнкова, менеджер з реклами
З Сігмою в мене почалися стосунки давно, десь років 10 тому. За цей час я встигла пройти великий шлях в середині цієї компанії та попрацювати в різних напрямках.
Побувавши на місці диктора, автора, ведучої, кореспондента, монтажера та навіть оператора розумієш скільки та як треба працювати, щоб отримати бажаний результат, адже за лаштунками навіть невеликого сюжету, програми чи рекламного ролика стоїть напружена робота цілої команди.
Зараз я займаюсь рекламною діяльність телеканалу, веду повний цикл справ від договірних моментів до виготовлення рекламної продукції та контролю її розміщення. Хочу сказати, що створювати рекламу не легше ніж робити новини, адже за 15-20 секунд треба встигнути донести глядачам дуже багато, використовуючи при цьому максимальну кількість каналів сприйняття.
Ця робота поєднує в собі безліч напрямків, потребує гнучкості, креативності та постійного навчання й роботи над собою. Кожний мій проект - індивідуальний та особливий і кожного разу – це щось нове й неповторне.