Домашня сторінка / На Харківщині (новини) / Україна починається з кожного з вас. Юлія Світлична – школярам

Україна починається з кожного з вас. Юлія Світлична – школярам

25 травня голова ХОДА завітала до 166-ї школи Харкова, щоб привітати її учнів та випускників зі святом Останнього дзвоника.

Юлія Світлична побажала всім учням школи весело провести канікули, відпочити, щоб з новими силами взятися до наступного навчального року.

Звертаючись до 11-класників, Юлія Світлична підкреслила, що перед ними – новий життєвий етап, який вимагає від них багато сил, упевненості в собі та наполегливості.

«Ще Джордж Вашингтон говорив, що освіта – це ключ до відкриття золотих воріт свободи. Я бажаю, щоб ви отримали цей ключ і вдало скористалися ним у своєму житті. Це буде великою нагородою для ваших батьків і вчителів, – сказала голова ХОДА. – Нехай цей останній дзвоник пролунає у ваших серцях нотами радості та впевненості у завтрашньому дні. Пам’ятайте: Україна починається з кожного з вас, і разом ми збудуємо країну, в якій хочеться жити».

Батькам випускників Юлія Світлична побажала, щоб їхні діти перевершили сподівання, які на них покладають.

«Пам’ятайте: ми завжди досягаємо результатів, коли батьки підтримують та вірять у нас», – наголосила керівник області.

Вона також подякувала вчителям за те, що вони присвячують своє життя роботі з дітьми, розкривають їхні таланти та надихають на звершення.

Голова ХОДА вручила учням школи подарунки – спортивний інвентар, а також повідомила, що до початку наступного навчального року заклад отримає нові меблі та обладнання для перших класів.

Також у ході свята Юлія Світлична взяла участь у нагородженні найкращих учнів школи і вручила почесні відзнаки ХОДА педагогічним працівникам закладу.

Нагадаємо, у цьому році на Харківщині завершують навчання 12,5 тисячі 11-класників. Ще 21 тисяча школярів закінчують 9 класів.