Домашня сторінка / На Харківщині (новини) / Голова ХОДА провела зустріч із послом Королівства Нідерланди в Україні +vd

Голова ХОДА провела зустріч із послом Королівства Нідерланди в Україні +vd

Юлія Світлична та Едуард Хукс позначили перспективи подальшого розвитку співробітництва Харківщини та Нідерландів.

 

Зокрема в ході зустрічі йшлося про співробітництво в агросекторі, промисловості, освіті та ІТ-сфері. Також керівник області запропонувала Надзвичайному та Повноважному Послу Королівства Нідерланди в Україні розглянути можливість відкриття почесного консульства в Харкові та перспективи відкриття прямих авіарейсів Харків – Амстердам.

«Нідерланди – це країна з 6-ю економікою в Європейському союзі. Наш зовнішньоторговельний оборот з цією країною зріс на 35%, але ми бачимо подальшу перспективу та вважаємо, що це тільки початок співробітництва, – відзначила голова ХОДА. – Будемо працювати над тим, щоб найближчим часом запропонувати харківським підприємцям нові проекти у сфері агропромислового комплексу, переробної та хімічної промисловості».

Едуард Хукс, який 13 червня вперше відвідав Харківщину, відзначив, що наш регіон добре відомий у Нідерландах, адже саме тут базувалася збірна країни з футболу під час Євро-2012. Він також відзначив велику допомогу, надану керівництвом області під час трагічних подій, пов’язаних із катастрофою рейсу МН17. Говорячи про подальший розвиток двосторонніх відносин, пан посол відзначив перспективи у сфері агробізнесу та використання голландського досвіду виробниками насіння.

«Я б із задоволенням приїхав до східної України з делегацією представників голландських компаній і фермерських господарств, щоб подивитися, які тут є можливості для розвитку бізнесу. Те ж саме стосується і підприємств хімічної галузі», – сказав Едуард Хукс.

Юлія Світлична запропонувала пану послу разом із бізнес-делегацією своєї країни відвідати Міжнародний економічний форум та Великий слобожанський ярмарок, які відбудуться в Харкові у вересні.

«Сподіваюся, що ваш перший візит стане гарною запорукою нашої подальшої співпраці», – відзначила голова ХОДА.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=QijZvd5V4Y4{/youtube}

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.