Повідомити новину

ТРК Сігма

24квітня2018

На Лозівщині жителі Орільки зробили перший крок до об’єднання громад

Орільчани зробили перший крок до об’єднання громад. 31 березня у селищі провели громадські слухання, де обговорили, перспективи від об’єднання з центром у Орільці. Люди розпитували, що зміниться у бюджеті, розбудові селища та комунальній сфері. Чи не найбільше переймалися аграрії, цікавились, як відбуватиметься перехід земель з держвласності та кому вони платитимуть податки.  Представники робочої групи розповіли, приблизно підрахували, яким буде бюджет об’єднання, якщо на нього згодяться сільради, яким Орілька запропонує долучитися.  Більше – у матеріалі.

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+2 #11 Мария Мария 05.04.2018, 10:50
А разве поселковый глава не рассказывает жителям села что финансируется за счет бюджета? Плохо ,что многие думают,что после обьединения, будет манна небесная сыпаться на их дороги и дома.
Цитата | Скарга
+1 #12 УРКА 05.04.2018, 11:44
Братва! А вы видели успехи и выгоды от тех реформ, что типа уже внедрились? Я, думаю, что нет. Так и с этой, кто-то нагреет и руки и все.
Цитата | Скарга
+2 #13 ПУЛЬС 05.04.2018, 12:05
З давніх-давен люди кажуть: поспіхом, не подумавши як слід, не можна нічого робити. Бо «що швидко робиться, те сліпе родиться». ?
Цитата | Скарга
+1 #14 Зельдин 05.04.2018, 17:47
В общем всё как обычно-хотели как лучше,а получилось как всегда.
Цитата | Скарга
0 #15 Мария Мария 06.04.2018, 08:51
Крикун уже,как Красноперов,все сваливает на громаду,а самому тяжело рассказать о бюджете поселка,о его дырах.Нестеров правду говорить,зачем деребанить. Пелипенко манипулирует миллиоными доходами,а не расходами.Почему людям не говорят о расходах?Кондратюк права о расходах. Планировать доходы,еще не получить их в натуре.Район "шкуру дирет" благодаря и Вашим ,уважаемая громада, депутатам, как районным,так и поселковым.Зачем они голосуют за передачу субвенций району?
Цитата | Скарга
+2 #16 неправдаТВ 06.04.2018, 21:53
Сигма подала сюжет в виде удобном для ОПГ НЕСТЕРОВКРАСНОПЕРОВЗ ЕЛЕНСКИЙ. Реальное видео зборов Орельской громади https://www.youtube.com/watch?v=aBg-tR-KKcg
Цитата | Скарга
+2 #17 неп..диТВ 06.04.2018, 23:50
З твого прадавнього айфона сьeмка хeрувата рeволюціонeр куплeний. А з ОПГ тіки Нeстeров був і лакєйші Крапeрова. Зeля чeкає коли самі приповзуть.
Цитата | Скарга
0 #18 Мария Мария 20.04.2018, 18:59
Теперь Краснопавловка начинает головы людям морочить о новой территориальной громаде. А орельчане что-то молчат,ведь 250 человек - это еще не Орелька.
Цитата | Скарга