Повідомити новину

ТРК Сігма

26травня2018

«Зміна» готується прийняти півтисячі дітей

«Зміна» цьогоріч працюватиме. Більше 4 місяців керівники профспілки Південної залізниці відстоюють право власності на дитячий табір, який рішенням суду у грудні минулого року передали у Фонд держмайна. Остаточну долю табору відпочинку вирішить Верховний суд 15 травня. А поки, залізничники, не чекаючи вироку, вже готують «Зміну» до сезону відпочинку та приїзду дітей.

Гроші для того, аби підготувати заклад до літнього сезону, виділила залізниця. Скільки цьогоріч доведеться витратити на сезон оздоровлення, керівник табору поки не беретьсяговорити. Офіційно табір планують відкрити 15 червня.

Цьогоріч у «Зміні» планували зробити нове футбольне поле, накриття для басейну  та осучаснити деякі майданчики, однак  поки роботи не проводитимуть, зауважив Анатолій Натягов. Адже ще не зрозуміло, яка доля чекає та табір, та чи відпочиватимуть тут діти наступного літа. 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+1 #1 Наджи 06.05.2018, 21:20
Сигма снимите сюжет о маленьких селах Лозовского района. О том как руководство заботится о своих людях которые ему доверились и выбрали его на эту должность. В особенности о председателе Миролюбовского сельского совета Немашкало Андрей Павлович которому глубоко по на людей и их просьбы
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.