Повідомити новину

ТРК Сігма

26травня2018

У Лозовій День Перемоги відзначили наймасовішою урочистою ходою за кілька років

У Лозовій відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 9 травня у центрі міста пройшла наймасовіша урочиста  хода за кілька років, а на Меморіалі Слави провели мітинг-реквієм.

 

Поздоровлення для усіх лозівчан та подяку ветеранам за мужність та героїзм від керівників міста, району та народного депутата Анатолія Гіршфельда передав перший заступник міськголови Олександр Жидков.

 На честь усіх, хто віддав своє життя за мир та спокій пролунав військовий салют. А до Вічного вогню  і братської могили керівники міста, ветерани та присутні лозівчани поклали квіти.

Лозівчани прийшли на свято разом з дітьми, онуками, а дехто приніс портрети своїх рідних, які пройшли Другу світову війну.

Для лозівських ветеранів накрили столи біля Меморіалу Слави. Місцеві підприємці пригощали солдатською кашею з м’ясом та овочевим салатом.

У сквері Шевченка для лозівчан влаштували концерт вокальні колективи. Свої вироби демонстрували також народні умільці Лозівщини. Чи не найбільші черги були біля виробів місцевого бджоляра.

Лозівчани запевнили, для них це важливий день, коли вони вшановують усіх героїв, які боролися за мирне майбутнє.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

-16 #11 Молодец!!! 15.05.2018, 08:52
Письменика, правда молодец. Сразу видно Сократа изучил от корки до корки, мабуть даже в подлиннике. Теперь можно цитатами налево и направо разбрасываться. И неважно Сократ там чегой-то сказал или или другой антикварный бородатый дядька. . Пипл схавает и проверять не будет. Ему бы детей завтра накормить. И работу найти или не потерять. Продолжай глаголом жечь сердца людей.
Цитата | Скарга
+16 #12 Композитор 15.05.2018, 09:27
Ай да МОЛОДЕЦ! Ну правильно : зачем нам образование! Нам бы колбасу по 2-20!
Цитата | Скарга
-6 #13 Канешно 15.05.2018, 10:21
Если планы объединить астрономию, биологию, географию, экономику, физику и химию в один предмет, то это канешно ОБРАЗОВАНИЕ, спору нет. А что будет когда гугл выключиться и спросить не у кого будет? Кстати, судя по всему колбасу по 2,20 ты жрал и не вякал. И лечили, учили тебя бесплатно. Не?
Цитата | Скарга
+8 #14 Журналист 15.05.2018, 22:43
Канешно, якість освіти в СРСР була на високому рівні: як вдолбали в голову пропагандиські штампи про історію 20-го сторіччя, в тому числі і про ІІ СВ, так 27 років в мізку більшості людей отримавших освіту за радянських часів, нічого не змінилося. Тільки й пам'ятають про ковбасу по 2,20 та нібито безкоштовне лікування :lol:
Цитата | Скарга
-3 #15 Моньйа 16.05.2018, 07:43
Маладой чилавек, ви будите смияцца, но таки при камуняках мидицына и освита, в т.ч. и высшая, было таки бесплатно, ага)))
Цитата | Скарга
0 #16 Петр Петрович 16.05.2018, 10:48
Может кто-то объяснить как ему в жизни пригодились знания, например, sin и cos, и прочей лабуды из школьной программы? Или правила дифференцирования или основы интегрального исчисления из высшей математики которые учили все в ВУЗах на первых курсах, независимо от того ядерщик ты будешь или медик. Кто из вас в жизни применял первый закон термодинамики или закон сохранения энергии массы? Вот я прожил хренову кучу лет. И за всё время мне НИ РАЗУ в жизни не пригодилось то чем нас пичкали в школах и институтах. Единственное что пригодилось это грамматика и арифметика. :-) 98% того что мне необходимо было применять по жизни я учил и узнавал самостоятельно, сначала по книжкам, потом через интернет.
Цитата | Скарга
-4 #17 Моньйа 16.05.2018, 14:10
Чувак! Нивапрос ваще )))
Чем больше в армии дубов тем крепше наша оборона.
Вона, Алоизыч вещал, шоб аборигены умели щитать грошы та закорючку подписать. Зачем в лимитрофе грамотные? 3 класа ЦПШ выше крышы, бггг...
Цитата | Скарга
0 #18 Абориген 16.05.2018, 15:23
Цитую Моньйа:
Чувак! Нивапрос ваще )))
Чем больше в армии дубов тем крепше наша оборона.
Вона, Алоизыч вещал, шоб аборигены умели щитать грошы та закорючку подписать. Зачем в лимитрофе грамотные? 3 класа ЦПШ выше крышы, бггг...

А ты значит миссионер? Жопу лижешь мериканскую?
Цитата | Скарга
+12 #19 Суддя 16.05.2018, 17:16
І все як завжди : ніби почалася досить інтелектуальна світоглядна дискусія - і знову все звелося до образ і "приколів"!Якщо нічого розумного сказати,то краще помовчати : тоді розумнішим можна здаватися.
Цитата | Скарга
-7 #20 Моньйа 16.05.2018, 21:03
Цитую Абориген:
А ты значит миссионер? Жопу лижешь мериканскую?

Сарказм? Не, не слышал)))
Миссионерство весчь неблагодарная, так шо я пас)))
Я наблюдатель)))
Цитую Суддя:
І все як завжди : ніби почалася досить інтелектуальна світоглядна дискусія - і знову все звелося до образ і "приколів"!Якщо нічого розумного сказати,то краще помовчати : тоді розумнішим можна здаватися.

Интелэктуальна? Ще раз бггг...
Цитата | Скарга