Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

18жовтня2017

Розпуск фракції “Батьківщина” у Лозівській міськраді зустріли оплескамиВІДЕО

Про те, що фракції "Батьківщина" у Лозівській міськраді більше не існує, офіційно оголосила депутатам секретар ради Тетяна Запорожець. Відповідне розпорядження міського голови вона зачитала на черговій сесії міськради сьогодні, 24 жовтня. Причиною розпуску стало те, що 3 депутати — Сергій Коба, Євген Коба, Ольга Гриньку — вийшли зі складу однойменної партії. Повідомлення частина депутатів зустріла оплесками (переважно, це були представники фракції "Наш дом — Лозовая").

Однак після першого розпорядження Тетяна Запорожець оголосила наступне — про створення нової фракції. Вона отримала назву "УДАР за Батьківщину". У неї увійшли 5 депутатів: ті, що вийшли з партії "Батьківщина", а також Сергій Войцехович і Сергій Ткач, які у ній залишаються. Усі інші міськрадівські батьківщинівці — Ігор Коломак і Сергій Красноперов — залишаються позафракційними.

Про причини усіх цих змін читайте на нашому сайті одразу після парламетських виборів.

Валерія Гецко

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі   

0 #1 Анна Красноперова 28.10.2012, 07:37
и к чему эти аплодисменты?
Цитата | Скарга
0 #2 Кащей Смертный 28.10.2012, 12:46
Злая радость - злорадство - отличительная черта представителей "руководящей и направляющей"! Напоминает ситуацию в футболе, когда судья удаляет игрока с поля, а соперники выражают при этом нескрываемую радость. С точки зрения этики - это не "бонтон", но наши депутаты IMHO, таких словов не знают!
Цитата | Скарга
0 #3 Коломак Ігор 28.10.2012, 16:57
Про причини усіх цих змін читайте на нашому сайті одразу після парламетських виборів.
Валерія, а хіба ініціатор цих змін розповість про справжні причини?
Цитата | Скарга
0 #4 лозовчанин 28.10.2012, 19:24
А ви викладіть свою версію і можливо стане зрозуміло, чого вас не запросили у нову фракцію.
Цитата | Скарга
0 #5 Коломак Ігор 29.10.2012, 12:07
лозовчанин, я вважаю себе порядною людиною, а тому, з поваги до Вас, залишу ініціатору право першим озвучити причину. А моя версія залишиться при мені, бо я не маю звички зраджувати.
З приводу взяли чи не взяли у фракцію. Так я і не просився, та мені і не пропонували, то до чого тут "взяли"? Яка користь від фракції? Користі не було тоді, коли вона називалася Батьківщина, і не буде користі від того, що вона тепер носить назву Удар.
Я не просився і у Батьківщину перед виборами до міської ради, колишні члени партії, які очолювали тодішній список Батьківщини мене запросили самі піти з ними, а я погодився, але потім самі пішли з цієї партії, а я залишився.
Цитата | Скарга
0 #6 Пересічний 29.10.2012, 21:10
Лозова тепер теж цивілізоване сучасне місто зі своїми "тушками" у міському парламенті! Замість того, щоб Юлії Володимирівні "кабанчика" надіслати, колишні депутати "Батьківщини" їй цілу "свиню підклали"! Пишайтесь, лозівчани! А Коломак - взірець стійкості і целеспрямованості ! Такі люди повинні стати лідерами майбутньої України!
Цитата | Скарга
0 #7 лозовчанин 30.10.2012, 14:43
На мій погляд фракція як раз залишилась. Розпалась фракція ППУ, депутати, якої по черзі перебігли до більшості і разом голосують, а тут фракція позбавилась двох людей , які несуть відповідальність за провал на виборах, але вважають, що можуть покласти на партійців, які створили цю партію у місті. 9% Батьківщини у Лозовій - от свиня Юлії Володимирівні. Штаб, який боявся вивісити прапор, також свиня. А що стосується стійкості, то сам Ігор Іванович скільки партій поміняв? Це не було зрадою?))) У нас усі розбираються у політиці і футболі, а насправді як свині у помаранчах)))
Цитата | Скарга
0 #8 Коломак Ігор 30.10.2012, 15:27
Лозовчанину
Сергій, тобі потрібні публічні разборки?
Я був у партіях НУ, ПОРА, а до Батьківщини я вступив бо ви мене запросили. НУ, ПОРА, Батьківщина це ті, кого називали помаранчевими і я таким залишаюся! Дуже просто перед виборами піти з партії і сказати, що за провал на виборах відповідають ті, хто в ній залишився, це тебе дуже яскраво характеризує.
Я тобі вже відповідав про ПОРУ, тобі треба, щоб я тобі публічно пояснив свій вчинок? Гаразд! Ви мене запросили до списку Батьківщини, знаючи, що я був у партії ПОРА. Навіщо ви це зробили? Гадаю, через те, що я маю якусь репутацію серед мешканців нашого міста. Ви запропонували мені увійти до п'ятірки за списком і це придало Батьківщині рейтингу. Іншого пояснення вашого вчинку я не знаходжу. Як мажоритарний кандидат я б і так переміг на своїй дільниці. Не можна було тоді зрадити ПОРУ керівник якої пішов до уряду Януковича, цієї партії фактично вже не існувало. З Нашей України я пішов бо мені на засіданні партії публічно сказали, що через те, що в цій партії є шизофреніки, з НУ не хоче співпрацювати ПППУ. Я вирішив не заважати НУ і тому пішов, а мене ніхто не утримував. Вийшовши з НУ, я, одразу, разом із друзями, оживив ПОРУ у нашому місті і ця партія прийняла участь у місцевих виборах. Займалися цим безкоштовно, бо гроші на це ніхто не виділяв, у нас були волонтери, які нам допомагали під час виборів, результат був малий, але ми зробили все що могли. Тоді наш рейтинг відібрав у нас Блок Кличка, лідер партії до якої, перед виборами до Верховної ради, поспіхом, перейшли колишні члени лозівської батьківщини. Так що Сергію, мені не соромно і я нікого не зраджував, а тобі б я не радив продовжувати цю дискусію, бо ТА дискусія у офісі вже показала на що ти здатен, а тому, пригальмуй і не спалюй всіх мостів.
Цитата | Скарга