Повідомити новину

ТРК Сігма

18червня2018

Лозівську водомагістраль на Дмитровому обіцяють відремонтувати до 2014 року

Ця магістральна труба – один з головних водогонів міста. Він забезпечує водою усі мікрорайони.

У 2012 році водопроводу спланували зробити санацію: у стару трубу затягти вужчу, пластикову. Тоді держава профінансувала тільки третину проекту - приблизно півмільйона гривень. На ці гроші підрядник придбав нову трубу. Відтоді вона лежить просто неба, а старий водопровід продовжує заливати лозівчанам гаражі та городи.

Терпіти потопи людям залишилось недовго, пояснює головний інженер КП «Лозоваводоканал» Сергій Булєєв. За його словами, ремонт водогону зараз стоїть на контролі в області. Затримка – в грошах. Цього року на санацію виділи ще мільйон 600 тисяч гривень, але кошти «зависли» в казначействі. Алчевська фірма, яка виконуватиме санацію, почне роботу, щойно отримає принаймні третину «живих» грошей, повідомили у міському управлінні ЖКГ та будівництва.

Тільки-но фінансову складову питання вирішать, ремонт багато часу не займе, уточнюють у “Лозоваводоканалі”. За прогнозами його головного інженера, Лозова отримає відремонтований водогін до початку 2014 року. Ці терміни називає і мер Сергій Степанов.

Анна Скрипник

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.