Повідомити новину

ТРК Сігма

24квітня2018

Лозівське ТМО закуповує деякі ліки за рекордною вартістю

Для Лозівського територіального медичного об’єднання ціна на препарат «Лесфаль» виявилася найдорожчою серед 43 перевірених договорів. Такі свідчення з’явилися завдяки моніторингу даних «Прозорро».

Для перевірки вартості препарату розглянули 43 угоди на купівлю «Лесфалю», які уклали з вересня по березень.  Це препарат  для відновлення печінки. Середня ціна ліків – 144,9 гривень, а на  Лозівщині препарат придбали за  рекордну вартість – 203 гривні 62 копійки за упаковку.  В цей час Броварська районна лікарня уклала договір та купує препарат за 125 гривень 83 копійки. Про це повідомляється на сайті «Наші гроші».
Керівник Лозівського територіального медичного об’єднання Іван Жовтий очолює постійну комісію райради з питань бюджету  та спільної власності територіальних громад. 


Коментарі  

+4 #11 Красный 05.04.2017, 21:12
Вы что-то против имеете? :lol: или у нас красным-запрет, зелёным- вседозволенность? :-)
Цитата | Скарга
+7 #12 Mister X 06.04.2017, 14:04
Цитую айболит:
цитата 1:
"Люди с сердечно-сосудистыми заболеваниями, сахарным диабетом, онкологией не могут позволить купить себе лекарства, так как у нас в стране необоснованно дорогие цены на них, которые зачастую превышают в 2-4 раза цен в Европе. Поэтому из-за нищенских условий украинцы вынуждены заниматься самолечением", - объясняет Татьяна Бахтеева.

Причину такой разницы в ценах эксперты видят в том, что украинский рынок лекарств монопололизировали дистрибьюторы и фармацевтические компании - они регулируют цены так, как им удобно.


...сказала регионалка Бахтєєва, лоббировавшая этих самых фарм-дистрибьюторов. Смешно.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.