Повідомити новину

ТРК Сігма

24квітня2018

На ЛКМЗ відзначили 51 День народження підприємства та ювілей створення ветеранської організації

На Лозівському ковальсько-механічному заводі відзначили 51 День народження підприємства та 30-річчя створення ветеранської організації. 31 березня керівники міста, ЛКМЗ, народний депутат України та почесний президент індустріальної групи «УПЕК» Анатолій Гіршфельд привітали нинішнє та колишнє покоління заводчан зі святом.

«Лозівські машини» – бренд, який знають в Україні та далеко за її межами. У цьому є велика заслуга працівників Лозівського ковальсько-механічного заводу, зазначив народний депутат України Анатолій Гіршфельд.

 Він привітав заводчан та зауважив, аби й надалі підвищувати показники та освоювати нову продукцію, на ЛКМЗ планують покращити умови праці.

У День народження містоутворюючого підприємства, ветерани ЛКМЗ, керівники заводу, очільники міста, району та студенти Лозівської філії Харківського автодорожнього технікуму зібралися біля пам’ятника першого директора ЛКМЗ Федора Супруна. Вони поклали до погруддя квіти.

У День народження ЛКМЗ своє 30-річчя відзначила і ветеранська організація заводу. ЇЇ голова Валерій Мовчан та ще 7 лідерів ради отримали подяки та премії за багаторічну сумлінну працю.

Їх колишнім заводчанам вручили народний депутат Анатолій Гіршфельд та мер Лозової Сергій Зеленський. 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+3 #1 Бывший. 05.04.2017, 11:02
А где памятник машиностроителям на месте камня заложенного в день 50-летия? Как всегда-забыли,жалко денег.
Цитата | Скарга
+7 #2 Машиноломатель 05.04.2017, 11:22
Цитую Бывший.:
А где памятник машиностроителям на месте камня заложенного в день 50-летия? Как всегда-забыли,жалко денег.

Та ничего там не жалко, наоборот чем больше смета, тем лучше, тут вопрос в другом, никак не решат - в бронзе Анатолия Моисеевича отливать или в белом мраморе.
Цитата | Скарга
-5 #3 Узбагойся 05.04.2017, 12:49
Коба, успокойся. просто не хотят ставить копеечный надгробный камень, как строителям в центре, открыто показывая, что строительство в Лозовой похоронили. Люди хотят поставить достойный объект, под которым внуки в будущем целоваться и гулять будут. Конечно, такие вещи стоят свыше миллиона, поэтому быстро собрать такую сумму не получилось. Судя по макетам, то героями памятника будут люди, представляешь диво-дивное!
Цитата | Скарга
+3 #4 Сруль 05.04.2017, 12:52
А шо тут рабы Мойши раскудахались? Занятие есть оплата тоже. Надо будет и памятник поставим. Идите работайте и ни о чем не думайте, уже все определено. Симпатия Моисеечу!
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.