Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

30квітня2017

На Лозівщині батьки продовжують боротися за існування шкіл

На Лозівщині триває боротьба за школи.  Батьки учнів Орільської ЗОШ та Краснопавлівського НВК продовжують доводити неправомірність ліквідації їхніх навчальних закладів. 23 лютого школи вирішили закрити через брак бюджетних коштів. Ініціативна група від обох селищ звернулася за допомогою до народного депутата України Анатолія Гіршфельда 31 березня. Батьки просили обранця допомогти зберегти школи. Детальніше про ситуацію - у відео. 

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі   

+13 #1 123 05.04.2017, 20:13
видно, батьки нашли что-то такое что влада пошла на попятную)))
Цитата | Скарга
+20 #2 124 06.04.2017, 09:23
Пластом вони ляжуть!? Володя,що ти несеш? Беріть свої дахи с красноперочкіним і йдіть додому! Натворили дєлов і роблять вигляд що все добре.Чого цікаво красноперого нема! Мабуть тому що звик за чужими спинами ховатись.а де мадам із первомайська? Ніколи,мабуть краде щось в цей момент.або створює новий департамент в управлінні,шкіл меньше стає,а людей у відділі освіти більше! Якась цікава ситуація - пир во время чумы
Цитата | Скарга
+20 #3 125 06.04.2017, 11:39
Краснопер з депутатом райради донькою красноперовою проголосували за закриття шкіл і поїхали закордон засмагати. От тобі і майданівці, лише на камеру прапорами махали.
Цитата | Скарга
+20 #4 123 06.04.2017, 12:31
тю, ви шо! мадам бойко то керівник від бога! то великий дар треба мати, щоб так тебе зненавиділи твої колеги! а як вона об"єднала колектив!!!! всі одностайно її на дух не переносять, такого самодура ще не було в освіті! а які геніальні команди вона роздає підлеглим на зразок стій там- йди сюди!!! ото сила, ото міць! мабуть, первомайський хімпром так подіяв. ото й руки липкі того.
Цитата | Скарга
+17 #5 123 06.04.2017, 12:33
а про липкість рук мадам вже легенди ходять...
Цитата | Скарга
+20 #6 124 06.04.2017, 12:50
Первомайськ повинен проставитись перед лозівським районом,за те що він отаке б**ло забрав! У них тепер спокійно все.а тут тільки якесь Г так до району й липне.призначити її міг тільки краснопер.мер Лозової навряд чи поставив би оце. Напихають свої карман.рожі понаїдали. Такого ніколи не було.красти у дітей соромно.позор
Цитата | Скарга
+8 #7 охренеть 07.04.2017, 05:44
Ребята, если у вас есть факты коррупции, почему они еще не в СБУ, прокуратуре, НАЗК??? меньше видна, а больше коркрентых действий! И победа за Вами!!!!
Цитата | Скарга
+6 #8 охренеть 07.04.2017, 05:46
Меньше визга, а больше конкретных действий!!!!
Цитата | Скарга
+12 #9 123 07.04.2017, 07:21
Да Бойко хрен большой положила уже и на Красноперова! Или же он не знает как она ворует нагло и самоуверенность ...или же в доле с ней!!
Цитата | Скарга
+2 #10 Родичі кабачкові 07.04.2017, 11:09
Від імені кабачкового кабінету вітаємо головного КАБАЧКА з Днем народження. Бажаємо головного - НЕ Луснути. ( кому потрібно той зрозуміє)
Цитата | Скарга
+1 #11 125 07.04.2017, 14:17
Директор департамента кадрового обеспечения,девочка Оля,и ее шестерки,в таком возрасте должны быть мозги,но у вас их или не было,или высохли.стыдно такое писать
Цитата | Скарга
+18 #12 123 07.04.2017, 17:06
а чого ніхто не розповів, як мадам разом з петренком на нараді пресували директорів підписати лист-прохання про закриття Орільської ЗОШ та Краснопавлівської? а після того як всі відмовилися, мадам по одному виловлювала директорів і наполегливо "пропонувала" підписати!!!!
Цитата | Скарга
+3 #13 Рекс 07.04.2017, 19:04
Зачем эти школы,скоро безвиз,уси в Европу поiдут каву пити.
Цитата | Скарга