Повідомити новину

ТРК Сігма

19червня2018

У Лозовій працівники ЛКМЗ долучилися до загальноміської толоки

Почали ранок з граблями та мітлами. У Лозовій працівники ЛКМЗ 6 березня долучилися до загальноміського прибирання території.  Заводчани доглядали липову алею, яку самостійно висадили торік.  Прибирати листя машинобудівникам допомагали учні 8 школи та Лозівського профліцею.

Заводчани поділилися, працювати легко і настрій хороший, бо гарна погода. Вони зазначили, побутового сміття у цьому році значно менше. Крім того приємно прибирати листя на власноруч висадженій алеї.Директор з персоналу та соцрозвитку ЛКМЗ Ашот Керопов розповів, зі 100 посаджених лип прижилися майже всі деревця. Хворіє лише один саджанець , який спробують вилікувати.

До роботи долучився і Олександр Неділько помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда. Він поділився, працює спільно з заводчанами другий рік, за цей час помітив, що серед сміття побільшало використаних шприців, а от інших відходів значно менше.

Учень профліцею Дмитро Буд-Гусаім переконаний, якби у парку ловили та штрафували людей, які смітять, то прибирати потрібно було б значно рідше. Хлопець впевнений, на територіях, які вони прибирають, багато гілок та листя, через те, що дерева вже надто старі та їх потрібно змінювати. 

 

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.