Повідомити новину

ТРК Сігма

24квітня2018

Лозівські рибалки занепокоєні, через браконьєрів у водоймах району може зникнути риба

Лозівські рибалки занепокоєні, ринки міста переповнені рибою, яку зараз не можна виловлювати, адже з 1 квітня розпочався період нересту.  Рибалки зазначають, браконьєри масово сітками витягують з водойм судака, ляща, окуня та плотву. Через це ставки та водосховища можуть опустіти, хвилюються люди. Яку рибу продають на прилавках ринку та звідки її беруть,  наша знімальна група дізнавалася разом з інспекторами рибоохоронного патруля області 6 квітня.

З перевіркою вирушили на Лозівський центральний ринок. Інспектори попросили продавців показати документи на рибу, з інформацією де її виловили та медичну довідку, однак усі необхідні папери надали лише кілька підприємців.

На продавців, які не надали інспекторам рибоохоронного патруля необхідні документи склали адмінпротоколи.

Нерест риби у річках триватиме з 1 квітня по 20 травня, у водосховищах з1 квітня до 10 червня. У цей час ловити рибу можна лише вудкою з 1 гачком, або спінінгом з берега. Інші види риболовлі на цей період заборонені, розповів головний інспектор рибоохоронного патруля у Харківській області Роман Лисенко. За словами інспектора, не можна ловити рибу і тим, хто орендує ставки.

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+9 #1 Славик Петросян 08.04.2017, 10:07
Пусть не врут. Эти инспектора, все, в курсе, у кого с какого водоема рыба. Руководство рыбнадзора сами крышуют незаконный вылов рыбы!! Сажать их надо. Говорят: во время нереста можно рыбачить только на один крючок и на спиннинг в берега, какая радость!! А вне нереста, на два крючка и спиннинг с лодки!!)) А на сеть, когда можно???) Тем не менее сети стоят везде, и инспектора/руководст во рыбнадзора покрывает отлов рыбы в крупных водоемах и получают откат с этого!!! Управы на них нет!! И все молчат!! Круговая порука!! Ещё смеют проверки устраивать!! Показуха!!!
Цитата | Скарга
+8 #2 Рекс 08.04.2017, 10:53
Скажите,в Украине есть хоть одно чесное и порядочное ведомство,или уже всё настолько прогнило что нужна только ампутация?
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.