Повідомити новину

ТРК Сігма

22травня2018

У Лозовій підтримали акцію «Чисте довкілля»

У Лозовій провели загальноміський суботник. 8 квітня містяни прибирали у парках та скверах. Деякі долучилися до прибирання біля своїх будинків.

Містяни, які прибирали у дендропарку «Дружба» зазначили, сміття поменшало.

Серед листя знайшли лише пробки від пляшок. А от парку «Залізничників» під час прибирання були цікаві знахідки: елементи жіночої білизни, капці та шприці.

Для вивезення сміття та листя залучили техніку «Еко-Сану», гроші на паливо виділили депутати на сесії міськради, розповів перший заступник міськголови Олександр Жидков. Акція «Чисте довкілля», триває з 30 березня по 30 квітня. До прибирання долучилися підприємства, установи і організації міста, міські депутати, учні зі студентами. Вони прибирали парки, сквери та території біля своїх установ.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+2 #1 Я так не играю 12.04.2017, 20:46
Значит как улицы убрали коммунистическаие, а субботники оставили, только название поменяли на странное. Убирать - так все. Не понимаю
Цитата | Скарга
+3 #2 Сеня 12.04.2017, 20:53
Цитую Я так не играю:
Значит как улицы убрали коммунистическаие, а субботники оставили, только название поменяли на странное. Убирать - так все. Не понимаю

У нас тут тоже одна осбэбэшная дура организовала субботник,они там все в осбб на зарплатах сидят,а остальные должны на дурыку работать в выходной,не пошли бы вы на куй.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.