Повідомити новину

ТРК Сігма

20червня2018

У Лозовій власник залу ігрових автоматів заплатить штраф – 170 тисяч гривень

46-річний громадянин Грузії заплатить штраф 170 тисяч гривень за організацію залу ігрових автоматів у Лозовій. Про це повідомив прокурор Лозівської місцевої прокуратури Олександр Черкас. Він наголосив, суд виніс вирок 6 квітня.

За словами Олександра Черкаса, ще у 2015 році чоловік облаштував ігровий зал на 5 мікрорайоні. Тоді правоохоронці вилучили 18 ігрових автоматів та відео з камер спостереження, встановили власника та направили ігрові пристрої на експертизу у Харків. Слідство тривало довго, бо експерти мали встановити, чи дійсно пристрої – ігрові автомати, бо для цього є спеціальні вимоги, додали у прокуратурі. Для працівників залу ігрових автоматів покарання не буде, бо відповідальність є лише за організацію залу.
За рішенням суду, ігрові автомати треба знищити. Зараз триває час на оскарження вироку, наголосили правоохоронці. 


Коментарі  

+15 #1 Гена крокодил. 18.04.2017, 13:59
Там ещё и аптека есть для нариков,а штраф заплатил это как Насиров украл два ляма,заплатил залог сто лимонов,и сейчас пошёл на повышение,покосил под больного,поносили на носилках, на том и кончилось.
Цитата | Скарга
+17 #2 МихО 19.04.2017, 08:03
А где же городские "робин-гуды", обещавшие бдить в городе законность, порядок и спокойствие граждан. Вместо того, что бы витать в облаках и блокировать дороги по указке кукловодов, прошлись бы по городским аптекам, в которых нарикам продают уже готовые комплекты для "крокодила". По вечерам и ночью под такими типа "аптеками", кучкуются молодые люди, аж никак не смахивающие на страждущих от насморка или чего то там еще.
Что касается зала игровых автоматов - кто верит в то, что товарищ-гражданин Грузии "работал" без крыши?
Цитата | Скарга
+11 #3 Крош 19.04.2017, 09:51
Цитую Гена крокодил.:
Там ещё и аптека есть для нариков

Я туда заходил несколько раз,там постоянно какое то движение,молодые люди с агрессивным взглядом что то постоянно покупают втихаря у провизорш.Кто то это всё крышует,а кто догадаться не трудно.
Цитата | Скарга
+1 #4 Лука Пачоли 22.06.2017, 14:22
Два месяца прошло, интересно, заплатил уже 170 тыг?
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.