Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

25травня2017

У Лозовій триває боротьба проти встановлення загальнобудинкових газомірів

У Лозовій на багатоповерхівки продовжують встановлювати загальнобудинкові газові лічильники, попри те, що не всі мешканці "за". 12 квітня газовики зрізали трубу 6 будинку на 2 мікрорайоні. Завадити встановленню вийшли містяни, вони викликали поліцію. Підтримати жильців будинку прийшов депутат міськради Ігор Коломак. Пізніше за адресою приїхав міський голова Сергій Зеленський, заступники начальника поліції та віце-мер. Всі переконували газовиків не встановлювати газомір, бо мешканці проти. Чим закінчилась історія – у відео.

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 


Коментарі   

+10 #16 Ігор Коломак 20.04.2017, 13:43
Цитую Маладой крокадил:
Ну и де там про индивидуальные щеччики?
Ось тут!
Стаття 6. Обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території
1. Суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов'язані:
1) забезпечити встановлення лічильників газу:
а) для населення, що проживає у квартирах ... " Наголошується на встановленні лічильників газу населенню, що проживає у квартирах!
Цитата | Скарга
-13 #17 Пропан 20.04.2017, 13:58
Игореша. А чем еще заниматься "слесарю-интеллигент у" Ты покажи свою трудовую с производственным стажем, а не чесанием языка. И какая ответственность у тебя и у Ольги Алексеевны за срыв работы. Или думаешь, что снова Зеленский на сессии будет тебя трудоустраивать за твое балаболство. Не надейся.
Цитата | Скарга
+7 #18 Ігор Коломак 20.04.2017, 14:05
Цитую Маладой крокадил:
Ну и де там про индивидуальные щеччики?
Ще про індивідуальний лічильник нам розповідає Кодекс ГРС В ньому є визначені порушення при фіксації яких складається Акт про порушення, і прописані вони у розділі ХІ. Порядок перерахунку (донарахування) або зміни режиму нарахування об’ємів природного газу у разі виявлення порушень вимог цього Кодексу
2. Види порушень, внаслідок яких здійснюється перерахунок (донарахування) об’ємів природного газу або зміна їх режиму нарахування
2. До порушень, внаслідок яких Оператор ГРМ змінює встановлений режим нарахування об’ємів (обсягів) розподіленого природного газу споживачу, належать:
...........
5) відмова в доступі до об’єкта побутового споживача, який розраховується за нормами споживання, внаслідок чого Оператор ГРМ не здійснив за власний рахунок встановлення лічильника газу побутовому споживачу.
Тобто, тут чітко говориться про те, що Оператор ГРМ хоче, в об’єкті побутового споживача, який розраховується за нормами споживання, побутовому споживачу, за власний рахунок, встановити лічильник газу. Об'єкт побутового споживача - територіально відокремлена газифікована споруда (житловий будинок, квартира, майстерня, літня кухня тощо), що належить споживачеві на правах власності або користування. Побутовий споживач - фізична особа, яка придбаває природний газ з метою використання для власних побутових потреб, у тому числі для приготування їжі, підігріву води та опалення своїх жилих приміщень, що не включає професійну та комерційну діяльність
Цитата | Скарга
+12 #19 Ігор Коломак 20.04.2017, 14:22
Цитую Пропан:
Игореша. А чем еще заниматься "слесарю-интеллигенту" Ты покажи свою трудовую с производственным стажем, а не чесанием языка. И какая ответственность у тебя и у Ольги Алексеевны за срыв работы. Или думаешь, что снова Зеленский на сессии будет тебя трудоустраивать за твое балаболство. Не надейся.
Ну, не можуть всі бути однаковими, не можуть всі бути слюсарями, каменярами, тощо, кожного Бог створив унікальним, я такий який я є, Ольга Олексіївна теж унікальна по своєму, хоча дещо імпульсивна та не в міру нестримана, але вона виконує те завдання, яке їй надали, і робить це так, як вміє, спираючись на тридцятирічний стаж, як Ви сказали, і оскільки Вона хвилюється за свою родину, яка потребує фінансового забезпечення, то вона, зрозуміло, буде виконувати все, що їй накажуть, навіть виконуватиме злочинні накази, хоча Конституція говорить, що Вона може відмовитися від виконання злочинного наказу. Нажаль у трудовій немає такої графи де б відображалося моє вміння чесати язиком, а так би там був би великий стаж та висока кваліфікація! Таким вмінням наділено не так вже й багато людей, думаю що Вас, серед цих людей, також немає. Це дуже важливий навик, вміти говорити, який свідчить про те, що той, хто наділений таким навиком, вміє швидко аналізувати події та відповідним чином на них реагувати. Людина, яка вміє говорити зможе з легкістю розповісти про себе і таким чином досягти значно більших результатів ніж та людина, яка говорити не вміє! Є слюсарі які також вміють говорити і вони потім стають бригадирами, а потім і керівниками підприємств, якщо вони дійсно цього хочуть. Щодо Зеленського, я і не сподівався, що він мені запропонує роботу і зараз не сподіваюся. Якщо надійде якась несподівана пропозиція то розгляну її, а якщо не надійде то і сподіватися на це немає сенсу! ;-)
Цитата | Скарга
-8 #20 Пропан 20.04.2017, 15:03
Игорь Иванович. Ответ более чем пространный и говорит о Вашем мастерстве словоблудия.Удачи Вам на нелегкой стезе борьбы со Злыми Силами. И согласитесь не для этого Вы махали флагом Евросоюза зимой 13.года."Злочинної влади" нет уже 3 года.
Цитата | Скарга
+15 #21 лошара 20.04.2017, 15:12
Не тратьте время, подключайте всех заинтересованных и в суд. Соц.сетями и видюхами проблему не решить.
Цитата | Скарга
+8 #22 Ігор Коломак 20.04.2017, 15:28
Цитую Пропан:
И согласитесь не для этого Вы махали флагом Евросоюза зимой 13.года."Злочинної влади" нет уже 3 года.
Саме для цього і махали! А злочинна влада - це ті, хто намагається порушити ваші права і такі люди будуть завжди, результати з'являться лише тоді коли цим займатимуться не поодинокі донкіхоти, а коли громадяни усвідомлять те, що вони власники країни і саме вони формують політику в державі. Дякую за таку високу оцінку моїм якостям :) Цитую лошара:
Не тратьте время, подключайте всех заинтересованных и в суд. Соц.сетями и видюхами проблему не решить.

А де взяти тих кого можна долучити? Як їх долучити, якщо не користуватися соціальними мережами не поширюючи "видюхи"? Хто вони, ці зацікавлені? До суду повинні звертатися ті, чиї права були порушені!
Цитата | Скарга
-11 #23 інтернаціоналіст 20.04.2017, 15:49
Капець, Ігоре, Ви часом не таджик?
Цитата | Скарга
+12 #24 жителям респект 20.04.2017, 15:52
Тем кто нагло лезет в ваш карман,есть-закон!
http://nashreporter.com/communal/zhiteli-vyiigrali-sud-po-domovyim-gazovyim-schetchikam-podrobnosti/
Цитата | Скарга
+7 #25 Ігор Коломак 20.04.2017, 15:55
Цитую інтернаціоналіст:
Капець, Ігоре, Ви часом не таджик?

Якщо це, хоча б якимось чином покращить Ваше життя, то можете вважати мене таджиком ;-)
Цитата | Скарга
0 #26 Хе хе 20.04.2017, 16:08
Холиварчик разгорается. :P В дело кормления тролля вступили свежие персонажи
Цитата | Скарга
+7 #27 дядько 20.04.2017, 16:15
Цитую жителям респект:
Тем кто нагло лезет в ваш карман,есть-закон!
http://nashreporter.com/communal/zhiteli-vyiigrali-sud-po-domovyim-gazovyim-schetchikam-podrobnosti/


Это все хорошо, но 7 куб.м. на человека - это тоже очень много. Такое количество газа сжигает семья из 4-5 человек, а не один. Хотя все равно победа.
Цитата | Скарга
+9 #28 респект жителям 20.04.2017, 17:45
Сейчас норма потребления газа на человека 4,4 куб.м.Суд проходил в прошлом году,тогда был около 7 куб.м
Цитата | Скарга
-4 #29 Злостный 20.04.2017, 18:03
Цитую інтернаціоналіст:
Капець, Ігоре, Ви часом не таджик?

С такими вопросами к КАЛмуратову,это по его части.
Цитата | Скарга