Повідомити новину

ТРК Сігма

22травня2018

Лозівчани розповіли, як зберегти чистоту у під'їзді

Лозівчани з будинку №1 на 9 мікрорайоні – 2 місяці із ремонтом. У березні у холі їхнього під'їзду завершили ремонт. За сприяння народного депутата України Анатолія Гіршфельда ЛКМЗ надав матеріали, із ремонтом допомагала міська влада – долучали працівників «Теплоенерго».

Любов Молодан живе у будинку №1 на 9 мікрорайоні близько 20 років. Жінка розповіла, минулоріч організувались та звернулись до народного депутата Анатолія Гіршфельда та міського голови Сергія Зеленського. Через 2 місяці і стіни і підлога у ідеальному стані. До підтримання чистоти та порядку мешканці ставляться сумлінно, однак як у будь-якому будинку інколи виникають складнощі, зазначила Любов Молодан.
Після закінчення ремонту лозівчани зібрали гроші – встановили двері з домофоном та відеоспостереження. За графіком, у під'їзді наводить лад прибиральниця.
У будинку майже 80 квартир. На кожному поверху є відповідальна людина, яка доносить інформацію до людей та збирає гроші на прибирання, тому проблем не виникає, додала мешканка будинку Руслана. У планах поставити систему відеонагляду на подвір'ї та зайнятися ремонтом даху.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+6 #11 Правдоруб 17.05.2017, 00:28
Для людей +, согласен, только вот зачем это приподносить как пиар еврея, прям столько делает для города, герой...и обсасывать по 100 раз.
Тот кто делает благо, делает это тихо.
Это так же как постройка на районе церкви, еще б сказали для Вас же, людей.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.