Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

30травня2017

У Лозовій ставки не придатні для купання

Ставки Лозової поки що не придатні для купання. Про це повідомив начальник управління ЖКГ міськради Олександр Залізінський на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки 12 травня.

У місті 2 водойми-у дендропарку "Дружба" та за парком "Перемога". У останньому влітку полюбляють купатися лозівчани, однак це небезпечно, переконують комунальники. Глибина біля берега більше ніж півтора метра, і у воді виявили збудник гострої вірусної інфекції. Небезпечно купатися також на території бази відпочинку «Комунальник» на Бритайському водосховищі, зазначили лозівські епідеміологи.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі   

+6 #1 Гость +100500 16.05.2017, 19:19
Окей где нам купаться в Лозовой ?))) 8)
Цитата | Скарга
+5 #2 Shvonder 16.05.2017, 20:04
Цитую Гость +100500:
Окей где нам купаться в Лозовой ?))) 8)

В ванной.
Цитата | Скарга
+4 #3 матрос 17.05.2017, 08:51
А что же делают наши власти что бы хоть где то можно было купаться детям
Цитата | Скарга
+2 #4 Лёва 17.05.2017, 10:29
На Домахе ставки с вонючей водой,и рыба там пахнет неприятно когда её поджаришь,они заражены аж до Уплатного.Мне как то говорили что кто то загрязняет подземные воды,какое то предприятие.
Цитата | Скарга
-2 #5 Кара Кум 17.05.2017, 12:03
Цитую Лёва:
Мне как то говорили что кто-то загрязняет подземные воды, какое то предприятие.

А ты шо сам не знал?

Это одна мощная кондитерская фирма выпускает ТАМ известный чоколад, а сбрасывает воду СЮДА - в домаху и уплатное, кстати, вместе с чоколадом :-*
Цитата | Скарга
+1 #6 Кум Кура 17.05.2017, 14:07
Кара Кум ты е......й на всю голову.Не приплетай хоть сюда шоколад, а то и "Сигме" будет то что "Яндексу"
Цитата | Скарга
+5 #7 Мишка Насевере 17.05.2017, 14:24
Цитую Кум Кура:
Не приплетай хоть сюда шоколад, а то и "Сигме" будет то что "Яндексу"

А может не в шоколадных канфеттах дело?
Может нада в правильных местах загарать?
Напримэр, в Анталии, или в Сочи :lol:
Цитата | Скарга
0 #8 Лёва 17.05.2017, 18:19
Цитую Кара Кум:


Это одна мощная кондитерская фирма выпускает ТАМ известный чоколад, а сбрасывает воду СЮДА - в домаху и уплатное, кстати, вместе с чоколадом :-*

Дурко,та говори уже прямо,это Путин загрязняет,у вас или сосед виноват,или русские.
Цитата | Скарга