Повідомити новину

ТРК Сігма

21червня2018

У Лозовій фермеру-вбивці зменшили строк ув’язнення – з 12 до 9 років

У Лозовій винесли вирок вбивці фермера з Близнюківщини. Справа майже трирічної  давнини - про смертельний конфлікт між двома партнерами Миколою Кременчуцьким та Віталієм Воронкіним - вирішилася. За вбивство та замах на міліціонера останній отримав 9 років. Через закон Савченко аграрій сидітиме 3 роки.

Лозівський міськрайонний суд 7 липня розглядав справу, в якій аграрій Віталій Воронкін у 2014 році начебто випадково тричі вистрілив з мисливської рушниці. Тоді порушник вбив свого партнера по бізнесу Миколу Кременчуцького та вистрілив у міліціонера. Вже 3 роки триває судова тяганина, родичі загиблого просять довічного ув’язнення для вбивці, а адвокати підсудного – 7 років позбавлення волі.

На засіданні потерпілі доводили, нападника треба ізолювати від суспільства, бо він агресивний та небезпечний. Крім заздалегідь запланованого вбивства, він намагався позбутися ще й міліціонера, щоб не лишати свідків, – переконані постраждалі. Віталій Воронкін у вбивстві партнера зізнається, а от правоохоронця вбивати не хотів, переконує, вистрілив випадково. 

Після дебатів захисників постраждалих та підсудного суд визнав, що умисного замаху на міліціонера не було, -  за вбивство аграрія підсудний отримав 9 років. 

Родина вбитого разом з їхнім адвокатом переконані, таке покарання замале, бо вбивця провів у слідчому ізоляторі майже 3 роки, тому тепер від основного строку ув’язнення віднімуть 6 років. Потерпілі вирішили оскаржувати вирок суду. 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+2 #1 Журналист 10.07.2017, 15:19
Работники сигмы, заведите в штате рецензента, а то вы день ото дня все интереснее и интереснее пишите статьи к своим видеороликам)))
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.