Повідомити новину

ТРК Сігма

21червня2018

У Лозовій у домаському ставку знайшли вірус гепатиту А

У домаському ставку виявили вірус гепатиту А. Про небезпечну знахідку повідомили лозівські лікарі-епідеміологи  14 серпня. Воду на експертизу до харківської лабораторії відправили 8 серпня, а через 3 дні отримали відповідь – купатися у воді небезпечно.

У Лозовій за 7 місяців зафіксували кілька випадків захворювань на гепатит А, і вони не пов’язані з купанням у водоймах, зазначила лікар-епідеміолог Любов Гринь.

Інкубаційний період хвороби триває від 10 до 45 днів. Діагностувати на ранніх стадіях гепатит А досить важко, адже його симптоми схожі на ОРВІ, додала лікар.

Для того, аби попередити людей про небезпеку купання у водоймі, керівники сільської ради розвісили по території села оголошення  та встановили на пляжі спеціальні таблички, розповіла секретар Домаської сільської ради Світлана Пронь. Довго попередження на пляжі не простояли, 15 серпня від них залишились лише уламки.

Люди, які попри заборону купатися все ж йдуть у воду, мають розуміти, на яку небезпеку себе наражають, зауважили у Домаській сільраді. 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 


Коментарі  

-2 #1 доктор 18.08.2017, 19:55
Во всех водоемах речках канавах с водой в это время года много инфекции,но заразиться купаясь в этой воде не реально.В реальной жизни заражение происходит при переливании крови и при вакцинации детей.Настораживает то что в водоеме обнаружена только одна(нужная) инфекция а не несколько.Гринь не указала возраст заболевших но думаю что это все-таки грудные дети(все остальные купаются) которых заразили при вакцинации.
Цитата | Скарга
+5 #2 ДОКТОР 2 19.08.2017, 02:10
Коллега!!! Вот из за таких как вы люди и болеют , не вы ли случайно сломали таблички ? Вы очень сильно ошибаетесь в своих рассуждениях . Поясню :
Гепатит А:
1.Вирус хорошо передается по алиментарному пути, через зараженную пищу и воду,
2.Вирус гепатита A крайне редко передаётся парентерально с кровью или с продуктами крови .
Цитата | Скарга
+5 #3 не доктор 19.08.2017, 08:17
Перед обнаружением вируса, за две недели примерно, за больницей забился канализационный коллектор, все фекалии текли по дороге, что между ставками, попадали в систему ливневой канализации и оттуда прямиком в ставок.
Это продолжалось около трех часов, пока Калмуратов не соизволил решить проблему. Кстати, с инфекционки с больницы все стоки тоже попадали в ставок. Кто не верит, может убедиться лично. Решетка на дороге в нижней точке между ставками, а труба на дамбе, в 50 метрах от пляжа.
Теперь вопрос, кто то привлечен к ответственности за халатное отношение к своим обязанностям ? А ну да, главная проблема это тариф по воде поднять, а все остальное по боку.
Цитата | Скарга
0 #4 55 21.08.2017, 09:55
А при чем сдесь Калмуратов Щас фнциклює новое предариятие а он остался директором га старом в одном лице. Не хило бля предприятие не существует а диретор есть з зарплтой 12тисяч. Развалил установу люди специалисти уволились и ніхто за развал та відсутність зарплати ccне відповів
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.