Повідомити новину

ТРК Сігма

21червня2018

У Лозовій пройшов один з етапів акції «Велика українська хода»

Лозівчани взяли участь у Всеукраїнській акції «Велика українська хода». 27 серпня волонтерка з Києва Катерина Валевська привезла до Лозової близько 700 українських прапорів з різних міст України. На них люди залишали свої побажання скорішої перемоги  для українських  воїнів. Стяги більше 6 годин висіли по проспекту Перемоги. Як містяни відреагували на акцію та які побажання залишили для захисників – у відео.

________________

Намічається радісна подія? Хочеться його урочисто відзначити? І абсолютно нічого одягнути? Пропонуємо вам придбати вечерние платья больших размеров. Шикарні моделі зроблять з вас справжню королеву!

________________

На правах реклами


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 


Коментарі  

-8 #1 старовер 30.08.2017, 18:31
Прапорів дуже багато і з кожною акціею стає ще більше.Шкода що українців при цьому стає все менше та меньше.Cкоро українців буде менше ніж прапорів, хто їх буде нести? І головне куди до якої мети?
Цитата | Скарга
-6 #2 щирий українець 31.08.2017, 17:38
На видео видно что в акции участвуют волонтеры и их дети(внуки) т.е. те для кого война- мать родная.А ожиотажа и очередей среди лозовчан не наблюдалось. Акция носит туповатый(с привкусом вандализма) характер.Очень неприятно смотреть как на флаге твоего государства делаются надписи.
Цитата | Скарга
+5 #3 конфуций 01.09.2017, 20:59
«Велика українська хода» пройшла більшу частину нашої країни. Акція шириться Україною, об'єднуючи не лише прапори наших регіонів, але й серця, душі й думки людей.
Цитата | Скарга
-3 #4 антидиктатор 02.09.2017, 21:13
Конфуций отжигает по лекалам партийных работников времен застоя.Чуствуется старая школа.Пенсионеры еды себе не могут купить,трусы носки не могут купить, а этот дебил "об'єднуе серця душі думки людей"
Цитата | Скарга
+7 #5 вован авиловский 14.09.2017, 19:09
волонтеры повторяют заученные фразы как отче наш.Но во взглядах отсутствует уверенность в завтрашнем дне.Думаю что они уже понимают что скоро будут никому не нужными изгоями.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.