Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

18листопада2017

У Лозовій затвердили вартість паркування у центрі міста

У Лозовій під час засідання виконавчого комітету, 26 вересня, визначили ціну на паркування у центрі міста – 5 гривень за годину.

Паркування на майданчиках відбуватиметься по вулицях Павлоградській (від вулиці Покровської до нежитлової будівлі №70 по вулиці Павлоградській), Благовіщенській (від Свято-Миколаївської до Павлоградської вулиці), Соборній (в межах від вулиці Павлоградської до вулиці Михайла Грушевського) та Привокзальній (від вулиці Соборна до вулиці Свято-Миколаївської).
Вартість паркування розраховувало КП «Еко-Сан». Основні витрати – паркувальний збір, оплата праці та соціальні відрахування, зазначили у міськраді. Оплата відбуватиметься через касовий апарат.

 

Юлія Ковальська


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі   

+10 #1 ПАРКОВЩИК 26.09.2017, 13:10
А как-же закон? Платить буду только через ПАРКОМАТ. В карман seleznovy не буду.
Цитата | Скарга
+2 #2 ЁПРСТ 26.09.2017, 14:37
Цитую У Лозовій:
Паркування на майданчиках відбуватиметься по вулицях Павлоградській (від вулиці Покровської..., Благовіщенській..., Соборній... та Привокзальній...
А де все це?
Цитата | Скарга
-5 #3 Ulia 26.09.2017, 15:00
Доброго дня. За гіперпосиланням у тексті є відео, де показані усі майданчики. Ось тут відео : http://www.sigmatv.net.ua/news/8983-u-lozovij-u-tsentri-mista-oblashtuyut-4-parkuvalni-majdanchiki
Цитата | Скарга
+7 #4 злой ветер 27.09.2017, 07:30
А вот главного здесь никто так и не услышал: сколько же всё-таки денег будет доходить до городской казны ! За час с одного автомобиля, с 1 гривны уплоченных средств, ... И как всё это ПРОЗОРО будет происходить! А то очень хитренько и расплывчато: "...основні ВИТРАТИ(!?): паркувальний збір(?),оплата праці та соціальні відрахування."
Или это просто очередная узаконенная кормушка для "своих пацанов"?!
Цитата | Скарга
+1 #5 ЙоКаЛеМеНе 27.09.2017, 09:20
Цитую ЁПРСТ:
Цитую У Лозовій:
Паркування на майданчиках відбуватиметься по вулицях Павлоградській (від вулиці Покровської..., Благовіщенській..., Соборній... та Привокзальній...
А де все це?

Тута и здеся - http://lozovarada.gov.ua/mistobuduvannya-ta-zemelni-vidnosini/perelik-vulits-provulkiv-majdaniv-mista-lozova.html
Цитата | Скарга
-5 #6 ЁПРСТ 27.09.2017, 13:30
Цитую ЙоКаЛеМеНе:
Цитую ЁПРСТ:
Цитую У Лозовій:
Паркування на майданчиках відбуватиметься по вулицях Павлоградській (від вулиці Покровської..., Благовіщенській..., Соборній... та Привокзальній...
А де все це?

Тута и здеся - http://lozovarada.gov.ua/mistobuduvannya-ta-zemelni-vidnosini/perelik-vulits-provulkiv-majdaniv-mista-lozova.html

Спасибі тобі, друже ЙоКаЛеМеНе!
До слова, якщо ти такий мудрило, скажи: а що Володарський теж був геєм? Тому цю вулицю назвали іменем Эдрила Кропивницького?
Цитата | Скарга
-2 #7 ЙоКаЛеМеНе 27.09.2017, 16:45
Цитую ЁПРСТ:

Спасибі тобі, друже ЙоКаЛеМеНе!
До слова, якщо ти такий мудрило, скажи: а що Володарський теж був геєм? Тому цю вулицю назвали іменем Эдрила Кропивницького?

Ээээ, шта? Ху из Эдрил? Хто такий Володарський знають тільки Гугл и архів КПРС, але й вони не скажуть гей він був, чи навпаки 3,14...ас. До слова, вул. Володарського тепер зветься Соборна, а пров. Володарського - Марка Кропивницького.
Цитата | Скарга
+10 #8 Очевидец 27.09.2017, 18:41
Стоимость стоянки они уже посчитали,а вот Селезнева с балончиком краски рисующего разметку для парковки я чет не видел досихпор. Сделают очередное,тупое стойло для сбора денег,как возле авторынка. (Опять же без паркомата) .Там и картошкой торгуют и людям машины предлагают ставить за деньги. Просящий деньги за стоянку без паркомата,будет послан на йух. Стыдно должно быть,панэ Скрудж Макдак.
Цитата | Скарга
+9 #9 злой ветер 28.09.2017, 08:13
"Очевидцу". Это они ещё не учли, как ты заметил, и "труды" самого В. Селезнёва и стоимость баллончика краски! Поэтому и расценки ещё не озвучивают.
А принятый Закон они, власти, уже второй год игнорируют и собирают бабло по старинке. Даже в Куеве. Потому, что с паркомата себе в карман как то не очень потянуть получается...
Цитата | Скарга