Повідомити новину

ТРК Сігма

20травня2018

Лозівські депутати просять у держави грошей на зарплату для працівників ТМО

У Лозовій депутати міськради просять у держави грошей на зарплату для працівників ТМО. Про це розповів перший заступник  Лозівського міського голови Олександр Жидков 3 листопада. 

Медична галузь у місті незабезпечена на 12 мільйонів гривень, ще майже 1.5 мільйона потрібно сплатити за газ – його вартість для теплогенеруючих підприємств підвищили на 60 %. Тому загалом місту до кінця року потрібно майже 13.5 мільйонів гривень. За жовтень усі працівники ТМО, а це майже 1600 людей, отримали зарплати . Грошей має вистачити, аби виплатити зарплатню і у листопаді. Однак грудень без допомоги держави місто перекрити не зможе, зауважив перший віце-мер.

________________________

Думаете, что роботы – это что-то на грани фантастики? А ведь они уже давно вошли в повседневную жизнь и делают ее комфортней. К примеру робот-пылесос позволяет избавиться от лишней пыли и грязи без особых усилий. Хотите узнать больше? Заходите на сайт topvacuumrobot.com. Много полезной информации о последних разработках науки. 

________________________

На правах реклами


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

-4 #1 Uhbdyf 22.11.2017, 12:20
Пусть Зеленский свои кровно НАВОРОВАННЫЕ платит Ворюга.
Цитата | Скарга
+6 #2 чернігівське 22.11.2017, 13:04
Ворюга это Степанов, который пол города украл.Детскую кухню у грудничков, интернат у малоимущих, "Пятачок" у Сироты , пол парка Дружбы у всех жителей города. И это только то что видно не вооруженным глазом.
Цитата | Скарга
0 #3 123 22.11.2017, 20:45
Наверное Степанов будет участвовать в выборах териториальной громады, раз нэ сило нэ пало про нього згадали. А ну потрепай нервы Федорович , этому хряку. А то вже в фейсбуці дупу йому зализали. Такий вчинок зробив-якусь хвойду до лікарні підвіз. Оце херой, мабуть його якпась шмара культю підвернула. Гідний вчинок жовтеняти Сергійка, що перевів бабусю через дорогу.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.