Повідомити новину

ТРК Сігма

27квітня2018

В «Укрзалізницю» інвестують 18 млрд. грн.

До кінця 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» побудує 2,5 тисячі вагонів. За останні 5 років це найбільший результат, доповів на засіданні Кабміну в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов. Однак прем'єр-міністр Володимир Гройсман темпи будівництва називає низькими, бо до кінця 2018 року мають виготовити 9,5 вагонів.

Аби виконати план в майже 10 тисяч вагонів, треба розібратися з тендерами вже у першому кварталі 2018 року, пояснив виконавчий директор Національного комітету з промислового розвитку Анатолій Гіршфельд.
Окрім вагонів «Укрзалізниця» також планує оновити локомотиви у співпраці з компанією «Дженерал электрик». Мають побудувати 200 локомотивів за 10 років. Ступінь локалізації виробництва в Україні має досягти 40%.
Загалом протягом 2018 – початку 2019 років в «Укрзалізницю» збираються інвестувати 18 млрд. грн.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+3 #1 Луганск 27.12.2017, 12:26
Сотрудничество с Дженерал электрик обойдется в копеечку и условия будут кабальными. О локализации 40 працентов можно мечтать, но в реальности ЕБРР возможно и даст кредит ,но исключительно для покупки локомотивов у ДЖЭЛ. .Коля Азаров решал многие вопросы в экономике. Нынешний Гросман не решает ни каких вопросов, а только выполняет волю західних партнерів. А вот в Луганске есть завод который может на взаимовыгодных условиях обеспечить Украину локомотивами. При этом взаиморасчеты можно производить в рублях и гривнах ( не нужно брать кредиты) При этом варианте локализация будет 100%. А это рабочие места ,налоговые отчисления т. е. то что нынешняя власть отобрала у народа Украины.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.