Повідомити новину

ТРК Сігма

19червня2018

У Лозовій обирають найзаощадливішу багатоповерхівку

У Лозовій проводять конкурс – визначають багатоповерхівку, що використовує найменшу кількість електроенергії у під’їздах та біля будинків. Про це розповів директор «ЖУКа» В’ячеслав Ткаченко 9 січня. 

Конкурс розпочався 1 січня і триватиме до кінця року. У під’їздах найхазяйновитіших мешканців багатоповерхівки встановлять нові пластикові вікна. 

Детальніше з умовами конкурсу  можна ознайомитися на Лозівському комунальному порталі.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 


Коментарі  

+23 #1 24684656876576 11.01.2018, 10:07
ИнтЭрЭсный конкурс. Получается победитель не должен пользоваться электричеством возле дома и в подъездах вообще., что дает хороший стимул для развития преступности. Может лучше тараканьи бега возобновить, если без конкурсов никак?
Цитата | Скарга
+13 #2 почин 12.01.2018, 11:03
нужно поддержать и расширить.Кто больше экономит на воде,тепле,на еде и т.д. Больше фантазии....
Цитата | Скарга
+9 #3 ИДЖЗА ВКБГЕ 12.01.2018, 16:24
Никому не нужна эта экономия. В бюджете, например, облэнерго запланировано, что за год лозовчане должны выплатить за потребленную энергию определенную сумму. Из этой суммы облэнерго заплатит налоги, аренду, амортизационные отчисления, формирует фонд заработной платы и т.д. . А мы им - экономные лампочки, двухтарифные счетчики, выключаем свет в подъездах... в общем все, чего недосчитается поставщик электроэнергии из-за нашей бережливости, нам вкрутят в повышение тарифа, еще и абонплату за провода введут, чтоб неповадно экономить было.
Так же и водоканал и теплосеть. Экономия потребления - самозатягивающаяся петля. Чем больше экономим - тем больше тарифы.
И заграница нам говорит - не экономьте. По стандартам МВФ критерием успешности той или иной страны считается уровень внутреннего потребления. Страна, где начали экономить на насущном - обречена на экономическую катастрофу
Цитата | Скарга
0 #4 Нрав. 12.01.2018, 21:23
На..й загнать их на свалку и пусть там устраивают свои конкурсы с крысами и бакланами.
Цитата | Скарга
+12 #5 будда 13.01.2018, 09:13
Дайте угадаю.... Коба нашел вариант куда продавать свои пластиковые окна :-)
Цитата | Скарга
-6 #6 Агностик 13.01.2018, 18:10
Молодец этот Коба! Креативит. Пытается в людях сознательность пробудить. Только даром. Наши люди только гадости в интернете писать могут, а свет за собой выключить в туалете им не под силу!
Цитата | Скарга
-1 #7 Оконщик 15.01.2018, 14:40
Про то как степашка через "август", который был в "пятачке" ставил все окна для бюджета я знаю не понаслышке. А вот Витал, который сейчас к Кобе цепляют за два года я не слышал, где ставил для бюджета. Везде ставит Загорулько, но он вроде под Харьковом.
Цитата | Скарга
+1 #8 Ігор Коломак 16.01.2018, 10:29
По кожному будинку закріплений тариф за послугу з управління будинком. Цю суму, співвласники наших багатоквартириних будинків(власники квартир), перераховують на рахунок КП "ЖУК", бо його, на підставі конкурсу, який проводило наше УЖКГБ, визнано управителем. До складу тарифу з управління будинком входить плата за освітлення місць загального користування, це окремий рядок, і обліковується ця електроенергія окремим лічильником, який знаходиться у підвалі будинку. Якщо мешканці будинку/співвласники менше витратили ел.ен. на освітлення місць загального користування, то сума, яку було закладено у тариф, залишилася невикористаною і потім цю, зекономлену, суму, співвласники, за посередництвом ЖУКа, можуть спрямувати на ремонт будинку, але, це при умові, якщо співвласники цікавляться розрахунками та слідкують за тим, куди направляються їхні кошти. Якщо співвласники байдужі до того, куди йдуть їхні кошти то і економити немає сенсу, бо це їхні кошти, як хочуть так і витрачають їх, хочуть, нехай хоч добу не вимикають світло. Тут є ще одна проблема, чому співвласників спонукають до економії. Якщо мова йде про ремонт будинку, про залучення підрядників, то після виконання робіт підрядники можуть і потерпіти, а якщо ЖУК вчасно не сплатить за електроенергію, а договори на постачання е/е укладено з ЖУКом, то тут на ЖУКа буде накладено санкції, а оскільки ЖУК бере гроші у споживачів, то звісно він цими коштами за санкції і розплатиться, а значить менше коштів піде на ваші будинки!
Цитата | Скарга
+2 #9 Ігор Коломак 16.01.2018, 11:15
У мене тут ось ще яке питання до організаторів конкурсу. Скажіть, а які джерела фінансування цього конкурсу, за які кошти будуть купуватися вікна? Чому, у приватних будинках, і не важливо, яка їхня поверховість, за кошти комунального підприємства, або бюджетні кошти, будуть встановлюватися якісь вікна? Програма пільгового кредитування мені зрозуміла, зрозумілі джерела фінансування, а от? які тут джерела мені не зрозуміло, чи немає тут порушень, щодо використання коштів? Якщо це бюджетні кошти, то якою програмою вони передбачені, якщо це кошти КП "ЖУК", то це тільки кошти від прибуткової діяльності комунального підприємства, а саме від здачі в оренду приміщень або прибуток від основної діяльності. Якщо це від здачі в оренду то здається депутати надають дозвіл на їхнє використання, якщо це прибуток від основної діяльності то депутати нещодавно приймали рішення на виділення комунальному підприємству коштів на поворотній основі, тобто самому підприємству коштів не вистачає. Якщо це ті кошти, які управитель збирає за управління будинків, то ці кошти можуть направлятися лише на ці потреби, і аж ніяк не на заохочення приватних власників до економії ними їхніх власних коштів.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.