Повідомити новину

ТРК Сігма

22травня2018

У Лозовій стаціонар колишньої вузлової лікарні з квітня працюватиме лише вдень

У Лозовій стаціонар колишньої вузлової лікарні до кінця березня  можуть реорганізувати у денний. Це планують зробити для того, аби зекономити. На зарплати медиків у 2018 році не вистачає  вже понад 19 мільйонів гривень. Про це розповів міський голова Сергій Зеленський на зустрічі з медиками та керівниками ТМО 22 січня.  Про проблеми фінансування та про нову реформу говорили і на зустрічі з керівниками сільських та селищних рад 23 січня. Більше- у відео.

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #1 Мила 26.01.2018, 11:32
Скільки можно знущаться з залізнодорожної лікарні? Вже знищили все що було можливо. Майже не залишилось лікарів на ставку и це при мізерних зарплатах. Залізничники роками лікувались в своїх лікарів, які знают кожного свого хворого. Лікарі з цієї лікарні йдуть на пенсію в півтори тисячи гривень з вашими оптимізаціями. Впевнена ні один лікар не заробляв би на лікарняних та хворих, як би зарплата була гідна.
Цитата | Скарга
+3 #2 first 26.01.2018, 11:48
ДЕ жа вю! Стол, скатерть, стакан, вода, секретариат, докладчик. Только стол не из досок, скатерть не красная, стаканы не стекляные, вода не в графине, секретариат без наганов, а докладчик не в буденовке. Давайте п**** всё уничтожайте, как ваши дедушки антихристы.
Цитата | Скарга
+9 #3 торгаш 26.01.2018, 18:20
Цитую Мила:
Скільки можно знущаться з залізнодорожної лікарні? Вже знищили все що було можливо. Майже не залишилось лікарів на ставку и це при мізерних зарплатах. Залізничники роками лікувались в своїх лікарів, які знают кожного свого хворого. Лікарі з цієї лікарні йдуть на пенсію в півтори тисячи гривень з вашими оптимізаціями. Впевнена ні один лікар не заробляв би на лікарняних та хворих, як би зарплата була гідна.


Назовіть хоть одну причину, за якою усі платники податків міста, які не мають жодного відношення до ЖД, повинні фінансувати чиєсь персональне лікування за професійним признаком?
Цитата | Скарга
-9 #4 ЛОЗОВЧАНИН123 26.01.2018, 20:12
Назовіть хоть одну причину, за якою усі платники податків міста, які не мають жодного відношення до ЖД, повинні фінансувати чиєсь персональне лікування за професійним признаком?

70% платежеспособного населения города Лозовая - это железнодорожники, которые платят в казну города. Так кто кого финансирует?!
Цитата | Скарга
+9 #5 1221 27.01.2018, 01:48
Цитую ЛОЗОВЧАНИН123:
Назовіть хоть одну причину, за якою усі платники податків міста, які не мають жодного відношення до ЖД, повинні фінансувати чиєсь персональне лікування за професійним признаком?


70% платежеспособного населения города Лозовая - это железнодорожники, которые платят в казну города. Так кто кого финансирует?!
Та че так скромно - 90%, пиз..ть не мешки ворочать, прежде чем проценты писать, подтвердить их нужно!!
Цитата | Скарга
+5 #6 ПАНАС МИРНИЙ 27.01.2018, 10:43
Хіба ревуть воли, як ясла повні? Жили тихо, мирно, багато працювали........... .Та набридло таке життя...... І лихо та злість на всіх росли....арештували й віддали у солдати....помстився панові.....Одружилис я вони, зажили тихим життям хліборобів. Народилися діти. Не чути в хаті ні лайки, ні сварки, і матері радили своїм дітям брати з них приклад: сироти, все заробили чесною працею. Отак треба на світі жити!
Цитата | Скарга
+1 #7 Мила 27.01.2018, 13:54
Та не всі можуть стати хліборобами, їх теж повинен хтось лікувати. Я не залізничник, але лікувалась більше в цій лікарні, бо давно обрала лікарів для себе тут. теперь дуже не зручно, дуже короткий робочій день в лікарів. Скоротили під виглядом оптимізації. Зато в районній та городський и по півтори ставки працюють. Дуже образили і лікарів, і пацієнтів.
Цитата | Скарга
0 #8 Супер бабушка 30.01.2018, 21:00
В ж. д. больнице врачи с большой буквы! Грамотные, внимательные!Закрыва ть стационар нельзя!!!!
Цитата | Скарга
0 #9 1221 31.01.2018, 16:13
Цитую Супер бабушка:
В ж. д. больнице врачи с большой буквы! Грамотные, внимательные!Закрывать стационар нельзя!!!!

врачи это не больница, их устроят в другие стационары и поликлиники, если они действительно с большой буквы.
Цитата | Скарга
+5 #10 Мила 31.01.2018, 17:20
Цитую 1221:
Цитую Супер бабушка:
В ж. д. больнице врачи с большой буквы! Грамотные, внимательные!Закрывать стационар нельзя!!!!

врачи это не больница, их устроят в другие стационары и поликлиники, если они действительно с большой буквы.

Так їх всіх влаштують, але в спосіб поділу однієї ставки на декілька чоловік.
Цитата | Скарга