Повідомити новину

ТРК Сігма

19червня2018

У Краснопавлівці попрощалися з пілотом,який загинув під час теракту у Кабулі

Він не міг жити без неба, але загинув на землі. У Краснопавлівці в останню путь провели 43-річного підполковника української авіації В’ячеслава Шишакова. 25 січня попрощатися з трагічно загиблим під час теракту у Кабулі приїхали близько 300 людей, серед них його рідні, вчителі, друзі та побратими.

У 10 років у В’ячеслава від важкої хвороби померла мама. Після цього хлопцем опікувалася тітка. Вона забрала його з Первомайського у Краснопавлівку. Тут В’ячеслав і виріс. Рідні загиблого розповіли, він був надзвичайно доброю, чуйною та привітною людиною. З дитинства майбутній пілот був серйозним та відповідальним, з юних років мріяв підкорювати небо та наполегливо йшов до своєї мети.

Чоловік був військовим пілотом, вийшов на пенсію, однак жити без польотів довго не зміг, тому перевчився на цивільного льотчика. Останнім часом він був пілотом Boeing та перевозив пасажирів.

20 січня озброєні терористи напали на готель у столиці Афганістану. У результаті загинули більше 30 людей, серед них 7 українців. Загиблого пілота з Лозівщини до рідного селища привезли з Києва, туди він востаннє, але вже не як пілот,  прилетів з Афганістану. 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 


Коментарі  

+28 #1 Брат 25.01.2018, 19:11
Братик спи спокойно!!! Светлая память тебе!!! Ты в наших сердцах будешь вечно!!! Не могу поверить в то что случилось.... Покойся с миром!!!
Цитата | Скарга
-10 #2 tohgk 27.01.2018, 10:41
Там в Афгане кроме наркоты и оружия возить больше нечего,официальные СМИ тупо молчат что они там перевозили.
Цитата | Скарга
-2 #3 Брат 30.01.2018, 17:47
Цитую tohgk:
Там в Афгане кроме наркоты и оружия возить больше нечего,официальные СМИ тупо молчат что они там перевозили.

Посмотри форму..... прежде чем ....... Ты поц. трус.. и бездарь...Скажи о себе, чего достиг... кроме а*****зма! Подписаатся то даже не удосужился нормально.... типа г***о#2 tohg
Цитата | Скарга
+6 #4 не брат 31.01.2018, 11:09
Пенсии подполковника хватает, что бы не умереть с голода. Но человеку захотелось больше, нанялся обслуживать военных НАТО, которые являются для местного населения окупантами. США выгодно нанимать людей с бедных стран( для этого и делают страны бедными). Таким летчикам можно меньше платить, а в случае смерти кормильца проблемы, например выплат на детей, ложатся на плечи Украины.
Цитата | Скарга
+7 #5 кум сват брат 31.01.2018, 12:04
Цитую Брат:

Посмотри форму

Погибшего никто не оскорблял,в отличие от тебя узколобого,у которого мозгов хватает только на то что дерьмом обливать,а не на то что бы по существу ответить.К сожалению как уже сказал не брат,люди из бедных стран,в том числе из Украины часто становятся жертвами непорядочных нанимателей,лётчики, моряки и пр.Потому что нашим гражданам кроме собственных оков терять нечего,если они в своей стране не могут нормальную работу найти,то есть он своей стране не нужен,а этим работодателям наплевать,кто он есть-украинец или негр из Африки,что в принципе по уровню жизни одно и тоже.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.