Повідомити новину

ТРК Сігма

22травня2018

На Лозівщині в Орільській опорній школі нова піч, телевізор та дошки

Телевізор, печі, сучасні дошки, оргтехніка та вогнегасники. З такими подарунками керівники району 1 лютого приїхали до навчальних закладів Лозівщини. Керівники шкіл подякували за подарунки та розповіли про здобутки і успіхи. Разом з гостями у Орільці, Артільному, Єлизаветівці та Краснопавлівці побували наші журналісти. Більше – у відео.

   
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+3 #11 сахзавод 10.02.2018, 19:04
Еще возят наших детей в бассейн, хотят гниды и дальше грабить Орельку. Только будет полный отсос. .Большинство за отдельную громаду. Такие как Краснопер , Лапоть, Нестер и их холуй Крыкун, больше не будут наживаться за счет Орельчан. Лозовчанам тоже советую не выбирать их на выборах в ОТГ. Эти жулики окромя воровать больше ни на что не способны.
Цитата | Скарга
0 #12 Орелька 10.02.2018, 19:10
После создания Орельской тергромады будем возить в бассейн и детей и взрослых, но не в виде подачки, а на взаимоуважительных отношениях с Лозовской тергромадой.
Цитата | Скарга
+2 #13 кріт 11.02.2018, 11:45
До уваги ініціативних груп по створенню ОТГ. Є такий політик-неудачник Игор Кошляк. Їзде по району і пропонує допомогу в створенні тергромад, говорить що дуже любить людей. Насправді працює за бабки на Краснопера і Зеленского. Задача: інформувати панів і по можливості сповільнити процес створення ОТГ.Прохання довести інформацію до членів ініціативних груп .
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.