Повідомити новину

ТРК Сігма

26квітня2018

Лозівський ковальсько-механічний завод входить в режим максимальної економії

ЛКМЗ, ТРК Сігма

Складна ситуація на ЛКМЗ викликана кризою в українській промисловості та нюансами у міжнародних стосунках, а покращитися вона має вже навесні.

Про це розповів народний депутат України Анатолій Гіршфельд під час свого візиту у Лозову 30 жовтня. Почесний президент індустріальної групи УПЕК, до якої входить ЛКМЗ, у межах поїздки відвідав завод і зустрівся з його колективом.

Така сама криза, як у 2009-му

ЛКМЗ переживає таку саму кризу, як у 2009 році, говорить народний депутат. У кожному з трьох основних напрямків, на яких тримається завод - штамповка для залізниці, мости для сільгосптехніки, оборонні замовлення — є проблеми на державному і міжнародному рівні.

Наприклад, вагонобудівні заводи — партнери ЛКМЗ — не можуть продати вагони, бо Росія відкликала свої сертифікати якості, пояснює Анатолій Гіршфельд.

ХТЗ має відповісти

Великі сподівання ЛКМЗ покладав на 120-мільйонний контракт з Харківським тракторним заводом на тракторні мости, підписаний на початку 2013 року. Але на ХТЗ змінилося керівництво, воно однобічно розірвало угоду з лозівським заводом, закуповує дешеві китайські запчастини або ставить на трактори автобусні мости, що недопустимо, говорить Анатолій Гіршфельд.

"Я вчора написав два листи: одне до генерального прокурора, інше - до Азарова, щоб вони перевірили факт випуску продукції, що не відповідає українським стандартам. Тому що в ГОСТі чітко записано, що трактора 2-го і вище тягового класу повинні бути оснащені мостами з блокуванням диференціалів. Інакше він пробуксовує в полі, це шкода екології, ерозія грунту і т. д.", - заявив Анатолій Гіршфельд.

Збільшення замовлень чекають навесні

Замовлення на БТРи — так званий іракський контракт — влітку зупинилося через непорозуміння з новим керівництвом Іраку. Але контракт може продовжитися вже навесні 2014 року. Такі прогнози роблять у зовнішоборонекспорті, говорить Анатолій Гіршфельд.

Приблизно тоді ж, за інформацією народного депутата, мають ожити усі основні напрямки лозівського заводу.

"Мій прогноз такий, що ХТЗ, звичайно, навесні зрозуміє: без мостів Лозової у них почнуть різко падати обсяги. Десь у січні-лютому підійдуть оборонні замовлення, традиційно сільгосптехніка. Ситуація в цілому непроста, але я вважаю, що ми повинні пережити цю зиму і на весну вийти з ростом. Ми з вами переживали вже такий 2008-2009 рік", - сказав народний депутат.

Сьогодні в ЛКМЗ є кілька контрактів, які допоможуть протриматися до весни, повідомив Анатолій Гіршфельд. Це замовлення Мінського моторного заводу, невеличке замовлення на БТРи і залишається попит на сільгосптехніку.

Режим максимальної економії

Щоб зберегти Лозівський ковальсько-механічний завод на піку промислової кризи, його керівництво переводить підприємство у режим максимальної економії. З понеділка, 4 листопада, найбільш енергоємні цехи працюватимуть у третю зміну, з 11 години вечора до 6 ранку, а всі інші підрозділи — з 10 ранку до традиційного гудка. Як пояснив генеральний директор ЛКМЗ Василь Черномаз, у ці години електроенергія значно дешевша.

Також на заводі виданий наказ, відповідно до якого з Нового року заводчани мають працювати одну годину на тиждень. Це було необхідно, щоб попередити людей про можливість найгіршого розвитку подій, але насправді такого не буде, переконаний Василь Черномаз: графік змінюватимуть відповідно до замовлень.

"Ми по завершенню місяця, перед наступним місяцем видаємо наказ-розпорядження, який скасовує той наказ (про годину на тиждень — ред.), в залежності від завантаження конкретних підрозділів видаємо накази по підрозділах, де говориться, що ковальське виробництво — там, ковальський цех №1, виходячи з обсягів, буде працювати стільки-то часу, ковальський цех №2 — стільки-то... Те, що ми відмовимося від наказу про одну годину на тиждень, - це однозначно", - запевнив Василь Черномаз, генеральний директор ЛКМЗ.

Валерія Гецко

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #1 П-Е-Р-Е ? 04.11.2013, 17:41
"Ми по завершенню місяця, ПЕРЕ наступним місяцем видаемо наказ-розпорядження, ..."
Цитата | Скарга
0 #2 Orphus 04.11.2013, 22:13
Идея системы Orphus очень проста: использовать для выявления ошибок и опечаток совокупный интеллект читателей сайта. Представьте, что пользователь читает некоторый текст и вдруг натыкается на опечатку (еще говорят - "глаз спотыкается"). Что он при этом чувствует? Нечто неприятное. Многие пользователи даже начинают машинально щелкать по ошибочному слову, выделяя его мышкой и тут же снимая выделение - они пытаются избавиться от неприятного ощущения! И вот тут в дело вступает Orphus: пользователю достаточно выделить так не понравившийся ему фрагмент текста и нажать Ctrl+Enter, после чего сведения немедленно (и в фоновом режиме!) отправляются вебмастеру сайта.
Цитата | Скарга
0 #3 Мы это знаем. 04.11.2013, 23:52
Текст перед публикацией необходимо проверять самостоятельно.
Цитата | Скарга
0 #4 Administrator 05.11.2013, 09:48
Orphus має деякі недоліки стосовно кросбраузерності. Наприклад, спостерігається нестабільна робота у браузері Opera. Тому, на цьому сайті встановлено більш стабільну систему інтерактивного виявлення помилок. До речі, про це свідчить надпис, якій розташовано між коментарями та матеріалами за темою.
Цитата | Скарга
0 #5 NeFakt 05.11.2013, 13:33
Зауваження приймаються, все виправили, дякуємо за небайдужість. Винний вже страчений. Жарт. Через нашу систему повідомлення про помилки ми отримали три зауваження. Вона працює, ми теж намагаємося не відставати :) А ви залишайтеся такими ж пильними!
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.