Повідомити новину

ТРК Сігма

25квітня2018

Найбільшу котельну Лозової зупинять на два дні

Котельна, ТРК Сігма

Наступного тижня у більшості лозівських квартир похолоднішає. У котельній на вулиці Свободи реконструюватимуть газовий лічильник.

На два дні тепловики зупинять найбільшу міську котельну, розташовану на території Лозівського ковальсько-механічного заводу. Вона гріє 70% всього житла у Лозовій.

У цій котельній потрібно реконструювати газовий лічильник, щоб він відповідав новим нормам, на нараді лозівських комунальників 15 листопада повідомив директор підприємства "Теплоенерго" Леонід Глоба.

Роботи мають пройти у період з 25 по 29 листопада. За словами Леоніда Глоби, тепловики готові розпочати вже у понеділок, але все залежатиме від того, коли приїдуть інші причетні служби.

"На час зупинки котельні на Свободи будемо працювати котельною, яка є на 6 мікрорайоні, але подання тепла буде періодичним, з якимись проміжками часу, оскільки одразу все вона не зможе подужати", - зазначив Леонід Глоба, директор КП "Теплоенерго".

Валерія Гецко

 

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #1 Елена 20.11.2013, 22:09
За какое техобслуживание мы плотим в летний период, если счетчик меняют сейчас? Они бы его еще в феврале придумали менять.
Цитата | Скарга
0 #2 Л-о-з-о-в-ч-а-н-и-н 22.11.2013, 02:39
Давайте все Леониду Глоба обьявим строгий выговор за несвоевременную подготовку к отопительному сезону!!! А также за непрофессионализм повлёкший за собой сбой нормального теплоснабжения большей части города и нарушение работоспособности отопительного комплекса в отопительный период что он (Леонид Глоба) не соответствует занимаемой должности. И пусть не оправдывается , что эти работы нельзя было сделать летом. А нашему мэру пожелание пусть больше даёт "пинков и подзатыльников" руководителям коммунальных служб.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.