Повідомити новину

ТРК Сігма

24квітня2018

У лозівській мерії ретельніше перевірятимуть відповіді на звернення громадян

Лозівська мерія, ТРК Сігма

За відписки і неправду управлінці та комунальники можуть поплатитися доплатами, попередив керуючий справами виконкому міськради Юрій Кушнір.

Скарга лозівчан депутату облради Олександру Колеснікову призвела до службової перевірки у Лозівській міській раді. До народного обранця звернулися мешканці 2 мікрорайону, які бояться за свою багатоповерхівку. Вона стоїть поруч з каналізаційним колектором, що вже двічі обвалювався, а підвал будинку залитий рідкими стоками. При цьому з міськради люди отримали відповідь, що протікання каналізації в них усунули.

Сьогодні, 21 листопада, на нараді комунальних керівників перший віце-мер Лозової Володимир Денисенко повідомив, що у ситуації вже розбирається головний комунальник міста.

"Термін цього розгляду — наступний тиждень. Мені — доповідна, які заходи вжиті, - доручив на нараді Володимир Денисенко. — Питання, з якими до нас звертаються, можливо, термін виконання може бути недотриманий у зв'язку з різними підставами — і фінансування, і технічна можливість. Але інформація повинна бути об'єктивною і правдивою".

Якість усіх відповідей, що виходять з міськради, перевірятимуть ще більш ретельно, повідомив керуючий справами Юрій Кушнір. За його словами, з грудня цього року загальний відділ щомісяця звітуватиме про те, як підрозділи ради і комунальні підприємства ставляться до обов'язку реагувати на звернення лозівчан.

"... Управління житлово-комунального господарства щомісяця готує подання про встановлення додаткових виплат керівникам комунальних підприємств, і робота зі зверненнями громадян, в тому числі, буде впливати на їхній розгляд", - попередив Юрій Кушнір, керуючий справами виконкому Лозівської міськради.

Валерія Гецко

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #1 Коломак Ігор 22.11.2013, 17:53
А за ті відписки, що було надано раніше, позбавлятимуть премії? Денисенко готовий відмовитися від премії, за ті відписки, які я від нього отримував? Залізинський нова фігура, тому подивимося на його відповіді, тільки от залишається питання "А судді хто?" Як вони самі свої відповіді перевірятимуть, за якими критеріями, хто скаже з них, що та відповідь, яку вони надала, є відпискою, а інша "інформація є об'єктивною і правдивою"?
Цитата | Скарга
0 #2 maks-m1405 23.11.2013, 16:04
Да,действительно! Я почти два года пытаюсь заключить договор с ЖУКом о предоставлении услуг по содержанию дома(основной на сегодняшний день документ,по которому они могут что-то предоставлять и за это что-то требовать оплату),насобирала уже целую папку ответов-отписок не только от "ЖУК ",но и от управления жилищно-коммунальног о хозяйства и от исполкома.Сейчас жду очередную от "ЖУК" - срок 4 декабря.Единственное ,что они делают в полном соответствии с Законом-это соблюдают положенный месячный срок для ответа,а кокой бред в этом ответе,уже для них не важно!!!!Так кому теперь можно показать эту папку?Юрию Кушниру?
Цитата | Скарга
0 #3 maks-m1405 23.11.2013, 16:06
Или тоже Александру Колесникову?
Цитата | Скарга
0 #4 ДИВЛЮСЬ НА МІСЬКРАДУ ТА Й ДУМКУ ГАДАЮ 23.11.2013, 23:16
"Якість усіх відповідей, що виходять з міськради, перевірятимуть ще більш ретельно", "...загальний відділ щомісяця звітуватиме...", "...реагувати на звернення лозівчан" - и т.д. и т.п. слышали давно такие отмазки, изменений нет и не будет, не надо вешать лапшу на уши, что хорошие дяди вынут застрявшие партбилеты между булок и начнут работать.
SIGMA TV - Вы специально ввели код для отправки коментов, который можно в лучшем случае набрать только со 101 попытки, для проверки на прочность нервов у читателей новостей?
Цитата | Скарга
0 #5 NeFakt 24.11.2013, 00:39
Реєструйтеся - і все буде набагато простіше
Цитата | Скарга
0 #6 Коломак Ігор 27.11.2013, 16:30
Ось відповідь на цей сюжет http://youtu.be/r8LKBdWAU7s Виявляється Кушнір це казав не для того аби ЗМІ поширювали це в маси. Це так собі междусобойчик був, а те що казалося не для широкого вжитку.
Цитата | Скарга
0 #7 maks-m1405 27.11.2013, 19:30
Ну,уж нет!!!! "умерла так умерла",как говорится...Завтра несу Кушниру всю переписку с ЖУКом и пусть он при поддержке депутатов,юристов и прочих анализирует и делает выводы-отписки это или умышленное затягивание и запутывание процесса.Это местные органы навязали нам "ЖУК" в качестве балансодержателя,вот пусть тщательнее и контролируют его деятельность.А суд-это уже крайняя мера,нужно и можно решать вопросы до судебно.К тому же,очень настораживает то,с какой настойчивостью нас все время отсылают в суд! Или у коммунальщиков там все "схвачено"?
Цитата | Скарга
0 #8 Коломак Ігор 27.11.2013, 20:45
Елена, підтримую!
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.