Повідомити новину

ТРК Сігма

21червня2018

Студенти Лозової зібрали для дітей-інвалідів майже 3 тис.грн.

Збір грошей для Жемчужинок, ТРК Сігма

Гроші для реабілітаційного центру «Жемчужинки», який допомагає дітям з вадами здоров'я та їхнім батькам, збирали у рамках тижня толерантності.

У благодійній акції взяли участь вихованці лозівського та панютинського профліцеїв і філії Харківського автодорожнього технікуму. Благодійні кошти підрахували у реабілітаційному центрі 15 листопада. Вийшло 2700 гривень.

«Жемчужинки» планують витратити їх на металопластикові вікна. Студенські гроші додадуть до 5 тисяч від благодійного фонду «Патріоти». До того ж, продавець вікон зробив знижку. Разом з нею коштів вистачить на три склопакета, два балконних блоки і центральний вхід, говорить голова «Жемчужинок» Ольга Ашиткова. Вона переконана, що це — вагомий крок вперед, бо дітям, які займаються на підлозі, стане тепліше.

Реабілітаційний центр для дітей-інвалідів та їхніх батьків «Жемчужинки» знаходиться у будівлі колишнього інтернату, але поки не працює. Центр отримав приміщення два місяці тому. Раніше там були, переважно, склади інтернату, тому стан кімнат поки не дає займатися у них з дітьми, говорить Ольга Ашиткова.

Анна Скрипник

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.