Повідомити новину

ТРК Сігма

21червня2018

У 2014 році лозівський ЖУК обіцяє серйозно взятися за злісних неплатників

борги, ТРК

Злісних неплатників у Лозовій — 153. Серед них лозівські комунальники знайшли двох прокурорів та суддю.

У 2014 році Лозівська Житлова управляюча компанія збирається звести до мінімуму кількість злісних боржників, повідомив директор підприємства Сергій Єршов.

Злісні неплатники, за класифікацією комунальників, – це жильці, які ніколи не платили за квартиру. Дехто з них заборгував десятки тисяч гривень. Проблемні  господарі здебільшого не мають стабільних заробітків і перебувають у важких життєвих ситуаціях, однак не всі боржники - безнадійні, проаналізували у ЖУЦі.

 «Я особисто знайшов там двох прокурорів, чесно кажучи. Один працює у нас у місті, один - вже поїхав з міста… У додаток до того, що це - службове житло», - сказав Сергій Єршов.

 Серед багатотисячних боржників, додає директор ЖУКа, є ще й суддя.

У нинішньому році комунальники планують карати також жильців, у чиїх будинках найнижча оплата. У деяких лозівських багатоповерхівках за комунальні послуги платять лише 30% мешканців, інформує ЖУК. Такі будинки житловики практично не обслуговуватимуть, пригрозив Сергій Єршов.

Анна Скрипник

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+1 #1 Сеша 18.01.2014, 21:58
Смешной Сергій Єршов - кАнтора Ніканора/т.н.КП ЖУК/ как никому не оказывала никаких услуг так и продолжает их же не оказывать - к чему эти угрозы ? Отсуди долги -забирай,нет ,а на нет и суда нет........
Цитата | Скарга
+2 #2 Прохожий 21.01.2014, 14:10
Этот Сергей Ершов "умный" очень.Что значит не будут обслуживать дома где есть неплательщик ? Не будут обслуживать тех кто платит, не будут платить те кто платил. Пусть читает законы. Граждане не несут никакой ответственности за действия других неизвестных лиц.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.