Повідомити новину

ТРК Сігма

23червня2018

Ненабагато кращий за попередній: у Лозовій затвердили бюджет-2014

Затвердження бюджету, ТРК Сігма

Новий бюджет міста у розмірі 240 млн. грн. міськрада затвердила 3 лютого. На папері він збалансований, а ось фактичний дефіцит перевищує 26 млн.

 

Такий самий складний

За годину до сесії міської ради проект бюджету обговорювали на бюджетній комісії. Головний фінансист міста Тетяна Мосенцева доповідала про його основні показники.

Із загального обсягу бюджету у 240 мільйонів гривень чверть місто має заробити самостійно, усе інше — дотації і субвенції зверху. Витрати бюджету на 90% становлять заробітна плата бюджетникам, утримання освіти, охорони здоров'я, надання соціальної допомоги — усе те, що має забезпечувати держава і що називається делегованими повноваженнями. На поточні потреби міста — ремонти, благоустрій — у нинішньому бюджеті виділено 14 мільйонів гривень. Але і з них половину заберуть на зарплатню бюджетникам.

Лозівський кошторис 2014 року не кращий за попередній, підсумовує голова бюджетної комісії Валерій Рохман.

"240 мільйонів бюджет, а наших грошей у цьому бюджеті — 14 (мільйонів — ред.). І то з них 4,7 мільйона ми віддали на делеговані повноваження і 1,615 мільйона погасили борги за взятими кредитами (на минулорічну зарплатню бюджетникам — ред.). Залишили собі десь 7 мільйонів. От 7 мільйонів з 240, якими ми можемо розпоряджатися. Ну це ж не гроші! Це всі ремонти, всі програми," — говорить він.

Але трохи м'якший

Дефіцит цьогорічного бюджету на чверть менший, ніж торік, і становить 26,3 мільйони гривень. Коштів не вистачає, найперше, на зарплатню: освіта забезпечена нею на 9 місяців, усі інші галузі — тільки на 7. Виключення становить хіба що медицина: для неї зарплатня передбачена на весь рік. У міськраді дефіцит планують закривати традиційно — за рахунок допомоги держбюджету.

Попри складність бюджету секретар міськради Тетяна Запорожець на сесії називає його більш м'яким, ніж минулорічний. По-перше, для його розрахунку Мінфін спустив хоч і завищені цифри доходів, але не настільки, як торік: цьогорічне перевищення становить 18% проти 23% у 2013-му (Мінфін дав план "заробити" 70 мільйонів, а фактично Лозова може отримати тільки 63 мільйони за підрахунками місцевих податківців). По-друге, на статтю "енергоносії" тепер потрібно менше коштів, бо подешевшав газ. Це на чверть знизило тариф на опалення для бюджетних установ.

"Саме цей тариф, який на 25% зменшений, дає змогу на 85% забезпечити всі бюджетні установи наші енергоносіями. А це дуже суттєве питання, оскільки питання проплати за енергоносії постійно перебуває на контролі", — пояснює Тетяна Запорожець, секретар Лозівської міськради.

Найцікавіше поки нерозподілене

На житлово-комунальне господарство у новому бюджеті виділено понад 5 мільйонів гривень, і майже всі вони підуть на благоустрій. А найцікавіші статті видатків — капітальні ремонти (8,2 млн.) і ремонти доріг (1,35 млн.) — поки залишаються нерозподіленими між конкретними об'єктами. Це обіцяють зробити на наступній сесії у кінці лютого.

Бюджет-2014 у раді затверджують майже одноголосно. Утримався лише депутат-батьківщинівець Ігор Коломак. За його словами, він не голосує за те, на що, як народний обранець, не може вплинути.

Валерія Гецко

__________________________

Фирменный стиль - это важная составляющая успешного бизнеса для компании в любой сфере деятельности. Компания GagarinStudio поможет вам разработать свой стиль, бренд, логотип. Совсем скоро ваш бренд станет узнаваем и запоминаемым.

__________________________

На правах реклами

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+7 #1 Фока 10.02.2014, 21:50
Почему это он "кращий"? В прошлом году нас не заставляли идти за свой счёт, а в этом уже сказали по неделе отгулять.
Цитата | Скарга
-14 #2 NeFakt 11.02.2014, 13:59
Кого це - вас?
Цитата | Скарга
+9 #3 Фока 12.02.2014, 17:54
Так, знамо, кого - бюджетников, причём минимально-зарплатны х: культура, спорт, соцслужбы. Вон слышали, в молод. центре уже электричество отрезали за неуплату. А как что проплачивать, если казначейства до сих пор над нами издеваются...
Цитата | Скарга
-13 #4 Коломак Ігор 12.02.2014, 21:25
Фока, от скажіть, будь ласка. Чи не обговорювали ви, у своєму колективі, заходи впливу на державне казначейство?
Цитата | Скарга
+2 #5 ЛДП 12.02.2014, 21:27
http://ipress.ua/news/za_masovi_zatrymky_zarplat_regional_proponuie_karaty_pidleglyh_arbuzova_46167.html

Давно пора!
Цитата | Скарга
+5 #6 Моня 14.02.2014, 09:26
Кломак И.И. - а какие Вы предлагаете методы влияния на государственное казначейство? Такие как на ул. Грушевского в Киеве или жалобу написать куда-то? Или Вы думаете, что Фока и его коллектив эту тему не обговаривали? Или Вы думаете, что дав совет обговорить методы влияния, что-то поменяется?
Цитата | Скарга
+2 #7 Моня 16.02.2014, 09:16
Это наверное по-европейски - не отвечать на поставленные вопросы? Или чем Вы, Коломак И.И., отличаетесь от представителей органов действующей власти, которые игнорируют Ваши жалобы и запросы (отвечают не на поставленные вопросы или вообще не отвечают)?
Цитата | Скарга
+3 #8 Моня 19.02.2014, 11:33
Вот так Коломак И.И. отвечает на заданные ему вопросы - вообще не отвечает :lol: При этом он ярый борец за европейский курс развития, но сам, нормы принятые в европе выполнять не хочет. Вывод: Коломак И.И. носитель двойных стандартов - когда ему выгодно, он кричит на каждом углу о плохой власти, которая нарушает права людей о получение ответов на жалобы, а когда не выгодно, можно и не отвечать на поставленные вопросы.

Игорь Иванович, жду Вашего ответа, а то как-то не по-европейски получается :lol: Докажите народу, что Вы не носитель двойных стандартов :lol:
Цитата | Скарга
-3 #9 лозовчанин 19.02.2014, 12:32
Моня, на самом деле, абсолютно по Европейски не отвечать троллю))), но я вам отвечу по еврейски - вопросом на вопрос)))

Неужели вы действительно не понимаете, что казначейство просто стрелочник и что оно не может отдать деньги, которых у него нет? За задержку пенсий тоже казначейство отвечает? В конце года на едином казначейском счету оставалось меньше миллилона гривен. Страна практически банкрот. Ваш президент, в надежде получить от путина кредит, заливает ее кровью(это у него такое представление о стабильности), а вы все троллите. Включайте мозги, а скорее совесть.
Цитата | Скарга
+3 #10 Моня 20.02.2014, 14:01
Лозовчанин - это и ежу понятно, что у казначейства нет денег или ему запрещено их перечислять. Коломаку И.И. - это тоже понятно, но он дает советы что делать Фоке и его коллективу, зная, что у них ничего не полуиться. Вопрос: зачем он это делает? Что-бы попиарится? Или есть другие причины? Вы прежде чем защищать Коломака И.И. читайте все сообщения с начала, а то получается только Вы с Коломаком И.И. свидомые европейцы, а остальные либо глупцы либо тролли :lol: П.С. сторонником власти я никогда не был.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.