Повідомити новину

ТРК Сігма

23червня2018

Лідери фракцій Лозівської міської ради закликали людей не реагувати на провокації

Звернення лідерів фракцій Лозівської міської ради, ТРК Сігма

У четвер, 6 березня, лідери фракцій "Наш дом — Лозовая", КПУ та "УДАР за Батьківщину" провели погоджувальну нараду і звернулися до лозівчан.

Ситуація у Лозовій, абсолютна спокійна ще минулого тижня, потроху почала нагнітатися: у місті почали проводитися несанкційовані мітинги, зокрема, збори антимайданівців на площі Леніна 1 та 5 березня, на яких опонентів сприймають агресивно. Триває процес створення загонів самооборони, причому одразу кількома групами. Так свою стурбованість пояснюють лідери фракцій Лозівської міської ради. У четвер вони зібралися у мерії, щоб обговорити ситуацію і звернутися до лозівчан.

"Ми виступаємо проти проявів радикалізму та сепаратизму, проти спроб спроб дестабілізувати ситуацію та порушення правопорядку, проти будь-яких нелегітимних формувань та організацій. На сьогодні в Лозовій забезпечено стале функціювання підприємств, установ та організацій міста. В стабільному режимі працюють комунальні служби. І наша з вами задача — разом з міським головою зберегти цб стабільність", — заявила Тетяна Запорожець, секретар Лозівської міської ради.

Події, що сталися у Києві наприкінці лютого, повністю змінили країну, говорить голова фракції "Наш дом — Лозовая" Олександр Неділько. Політикам необхідно відкинути амбіції, а людям — перестати судити один одного за місцем проживання та мовою спілкування, бо найважливіше зараз — це цілісність нашої держави, наголошує він.

Те, до чого лозівські депутати закликають політиків найвищого рівня, тут, у Лозовій, вже зробили, говорить лідер фракції комуністів у міській раді Олександр Мельник: місцева влада відкинула політичні протиріччя і займається вирішенням реальних проблем людей і життєзабезпеченням Лозової.

Україна переживає один з найскладніших періодів у своїй історії, і це пов'язано не лише із внутрішньою ситуацією, а й з агресивними діями керівництва Російської федерації, переконаний Сергій Коба, лідер фракції "УДАР за Батьківщину". Він нагадує про спроби дестабілізувати ситуацію у найближчих обласних центрах — Харкові та Донецьку, і закликає лозівчан не реагувати на можливі провокації.

Позиція лідерів фракцій є узгодженою позицією міської ради, зазначили учасники сьогоднішнього брифінгу. Щоправда, на нараду не покликали позафракційних депутатів з "Батьківщини". За словами ініціатора зібрання, Сергія Коби, у міській раді не впевнені, що батьківщинівці, які сьогодні очолюють місцевий Майдан, готові засудити радикалізм і відмовитися від рішучих кроків.

Валерія Гецко

 

Звернення голів фракції Лозівської міської ради прямою мовою. 

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 

Сюжет з випуску новин.

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 


Коментарі  

-6 #21 ecopark 15.03.2014, 21:16
Цитую ЛДП:
Р
58% россиян поддерживают военное вторжение в Крым и другие области Украины. Все "по-братски". Им уже так "промыли" мозги, что они охотно верят, что в Донецке убили их соотечественника(пресс-секретаря местной "Свободы") и, что это "бендеры" напали на "мирный" митинг.


Я Вам больше скажу, цифра в 58% - ложь. Их много больше. Процентов 98, не меньше.
Но. Во-первых, вторжение как вы его называете, еще не произошло, а во-вторых действия РФ направленные на защиту русскоязычного населения (а не вторжение!) обязатено начнутся, если воинствующая гопота будет орать "москалей на ножи!", устраивать погромы и преследовать людей по национальным признакам - это батенька обыкновенный махровый фашизм. Который кстати в Европе, а особенно в Германии - никто не уважает, все очень хорошо помнят события первой половины ХХ века.
Цитата | Скарга
-5 #22 ecopark 15.03.2014, 21:36
Что касается Донецка даже не вижу смысла обсуждать это - там живут настоящие люди, которые могут отстоять свои права от оккупантов с запада Украины. Они вызывают уважение своей борьбой. Надеюсь, они не сдадутся и выиграют.
Цитата | Скарга
+9 #23 ЛДП 15.03.2014, 22:45
ecopark

Извините, я сразу не понял, что Вы из "параллельной реальности". Сегодня даже в Москве более 50 тыс. человек вышли на улицы с плакатами "Оккупация Крыма - позор России" и "Руки прочь от Украины", а Вы говорите, что вторжения в нет. С оппонентом, который на черное говорит белое, не вижу смысла продолжать дискуссию. Меня в моей стране никто не притесняет, говорю на русском, и защиты от РФ мне не нужно! Пусть лучше в Московской области во все города газ проведут!
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.