Повідомити новину

ТРК Сігма

22березня2018

Народний депутат Анатолій Гіршфельд оголосив про вихід з Партії регіонів

Анатолій Гіршфельд, сайт Верховної Ради, ТРК Сігма

Народний депутат Анатолій Гіршфельд разом з тринадцятьма однопартійцями оголосив про вихід з ПР і створення опозиційної депутатської групи.

Це повідомлення з'явилося 8 квітня на сторінці одного з цих парламентарів, Сергія Тігіпка, у соціальній мережі Фейсбук. Того ж дня спікер парламенту Турчинов зачитав заяви депутатів у сесійній залі.

Своє рішення Анатолій Гіршфельд пояснює таким чином:

"Як і багато членів Партії Регіонів, я сподівався, що з подій, які відбулися, будуть зроблені висновки, що партія пройде якусь процедуру самоочищення і оновиться. Великі надії ми пов'язували зі з'їздом партії. Ми очікували публічного і чесного визнання помилок, виключення з партії всіх, хто був причетний до тих негативних явищ, які мали місце. Ми чекали відвертої розмови і створення партії нового типу. Але, на жаль, на з'їзді цього не сталося. Ми побачили, що знову рішення приймаються на основі кулуарних домовленостей. Тому я для себе прийняв рішення про вихід з ПР", - цитує пояснення народного депутата його прес-служба.

Анатолій Гіршфельд був обраний до Верховної Ради України у 179 мажоритарному окрузі у 2012 році. До округу входять місто Лозова, Лозівський, Кегичівський, Сахновщинський, Зачепилівській і Красноградський райони.

Валерія Гецко

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+11 #1 Справедливый 14.04.2014, 20:11
Вспоминаю, как Ан.Моис. был довереным лицом януковича-дело закончилось тем, что овощ презиком не стал; А.М. переметнулся к помаранчевым, которые перегрызлись и власть потеряли, по пути наш А.М. вступает в нардную партию Лытвына, которая вскорости почила в бозе;далее попадает опять в ВР, становится регионалом, и, что мы видим- презик ударился в бега, партия рыгов, куда успешно вступил наш депутат тоже на грани кочины.Я к чему это веду? Может Толяну примкнуть к сепаратистам-и это дело, думается от его присутствия развалится, а зеленые уйдут с востока.
Цитата | Скарга
+4 #2 ВВ 15.04.2014, 07:36
а я все думал когда? одним словом еврей
Цитата | Скарга
+4 #3 алекс 15.04.2014, 14:18
ждём когда степашка осудит пр или он себя возомнил капитаном тонущего коробля
Цитата | Скарга
+4 #4 Справедливый 15.04.2014, 19:05
Забыл!!!К своему первому посту добавлю, что адони Гиршфельд по пути еще прикончил и "Сыльну Украину" Сырьожи Тыгыпка. Так, что ждем когда наш дыпутат подастся к федерастам.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

Loading...
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.