Повідомити новину

ТРК Сігма

21травня2018

У Лозовій до школи пішла рекордна кількість першачків

ТРК

Майже 700 лозівських дошколяриків посвячували в учні 1 вересня. Стільки першокласників у місті не було вже років 10, говорять освітяни.

Найбільше першачків, повідомляє начальник відділу освіти міськради Олег Інденко, пішло до ліцею №4 - 106 учнів.

Таку рекордну кількість першокласників Лозова отримала дякуючи буму народжуваності у вісімдесяті. Діти, які тоді з’являлися на світ, кілька років тому самі стали батьками і влаштували у місті ще один сплеск народжуваності.

Головними героями цього Дня знань у Лозовій традиційно стали першачки та одинадцятикласники, а також вперше діти переселенців. Учні та вчителі намагалися максимально гостинно зустрічати цих хлопців та дівчат - загалом їх 131. Більше всього школярів з нині неспокійного Донбасу у 12 школі - 25 учнів. 

У навчаьно-виховному комплексі №10 старшокласнику з Луганщини Артему Сметаніну надали право першого дзвоника. Він за це був вдячний, однак сподівався на швидке повернення до рідної школи, хоча вже знає, що вона частково зруйнована.

   
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+2 #1 Patrik_Star 04.09.2014, 23:46
Увеличилось количество школьников. Не без помощи переселенцев. Но на Востоке страны дети учились по своей школьной программе, своими темпами и нюансами.Как им адаптироваться в новой среде?Какие у них будут уроки и т.д.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.