Повідомити новину

ТРК Сігма

22березня2018

У Лозовій відкрили вже 4 комунальну аптеку – на Авилівці

ТРК

Аптечний пункт на Авилівці відкрили 14 січня у сімейній амбулаторії.

 

Першими клієнтами аптеки стали переважно працівниці терцентру, які доглядають за самотніми літніми людьми у цьому районі Лозової. Говорять, завдяки новій аптеці збережуть частину зарплатні: раніше витрачали її на маршрутки, аби купити ліки бабусям.

Пенсіонери, які можуть самі в аптеку прийти, її відкриттю раді. Гворять, поблизу них на Авилівці ніде було придбати ліки. Пункт зручно розташований у сімейній амбулаторії: на другому поверсі лікар виписав пігулки, а на першому їх можна одразу придбати. Засмучують стареньких лише ціни на медикаменти.

За словами завідуючого муніципальними аптеками Дмитра Яковенка, з літа 2013 року ліки поступово подорожчали утричі. З 1 січня ціни поки не зростали, уточнив він.

Заступник міського голови Олександр Неділько розповів, що основне соціальне навантаження муніципальних аптек, яких у місті вже 4, - виконання держпрограм для пільговиків. У цьому році їх не скорочували, запевнив посадовець. Навпаки, додав він, Міністерство охорони здоров'я планує запровадити додаткову програму для хворих на цукровий діабет.

На відкриття нового пункту муніципальна аптека витратила 80 тисяч гривень, сказав Дмитро Яковенко. 20 тисяч - на ремонт, і 60 - на ліки. Вони у достатньому виборі, особливо актуальні нині протипростудні препарати, переконує фармацевт Анастасія Лисак. Інші необхідні медикаменти авилівчани зможуть замовити. Поки що аптека працюватиме з 8 ранку до 15 години.

Муніципальна аптека у Лозовій підтримується з місцевого бюджету. За два роки на неї виділили майже 600 тисяч гривень, і заклали ще 250 тисяч у міську програму на 2015 рік. Однак останню суму поки не затвердили.

Мережа муніципальних аптек Лозової може розгалужуватися і надалі. Зараз фармацевти та посадовці обмірковують відкриття комунального аптечного пункту у залізничній лікарні, яку з 1 січня передали місту, поділився Олександр Неділько.

 


Коментарі  

+10 #1 ??????? 15.01.2015, 18:58
Яка кількість аптек у Лозовій? Скільки аптек припадає на одного мешканця? Як збільшення кількості аптек покращує здоровья населення? Скільки пігулок потрібно за новітніми стандартами і рекомендаціями зїдати для отримання дуже міцного захисту від хвороб?
Цитата | Скарга
+1 #2 Аноним 15.01.2015, 20:15
Не вижу смысла зачем, её открывали. Время работы не удачное. Не ужели нельзя продлить хотя бы до 18:00 или круглосуточно сделать хотя бы одну аптеку на Авиловке? Рабочее население до 17:00 на работе. Выходит,что после 15:00 нужно ехать в центр города в аптеку. И воскресенье наверное не работает. А те кто живут в районе 8 школы или ещё дальше возле посёлка им нужно тратить деньги на проезд, чтобы добраться. И в таком случае лучше уже на одну остановку проехать дальше и в центре возле рынка сразу две аптеки. И если коснуться глубже, то большинство едут на микрорайон в поликлинику,когда заболеют. А то ты приходишь или приежаеш в семейную амбулаторию на приём к семейному врачу и если тебе надо к другому специалисту нужно ехать на микрорайон.
Цитата | Скарга
+3 #3 ??????? 15.01.2015, 21:45
#2 Аноним
-неудачное- -неужели- -приезжаешь-
Смысл написанного равнозначен этому - Здравствуйте дорогие родители свиньи подохли остался один кабан ваш сын Иван.
Цитата | Скарга
+6 #4 аптекарь 16.01.2015, 11:50
Уточнение для уважаемого корреспондента. Это - не единственный аптечный пункт на Авиловке...уже много лет работает аптечный пункт Центральной аптеки в помещении кожвендиспансера...П роверяйте информацию, пожалуйста, перед подачей.
Цитата | Скарга
-1 #5 Яся 16.01.2015, 13:47
Спасибо за уточнение.
Цитата | Скарга
+8 #6 Леха 17.01.2015, 14:21
Обещал Степанов открыть садик на Авиловке, а открыл аптеку. Там живая копеечка падант на карман каждый день.
Цитата | Скарга
+3 #7 Василий Брычук 19.01.2015, 07:01
У Вашем пункте в райбольнице можна купить похмелится для алкашей,перчатки да бинты,нет ни одного препарата для гипертоников ,сердечников.Приступ ы как правело вечером,Ваши пункты закрыты,за цены вообще мочу.Доехать до города купить все что надо дешевле чем в любой социалке.Математика проста ,сравните выручку любой аптеки и социалки,и поймете качество обслуживания ,асортимент и остальное.А петь заказные оды унижая когото это политика ,а не фармация. Такие аптеки никому не нужны.Это показуха.
Цитата | Скарга
-4 #8 Сосед 19.01.2015, 10:40
Цитую Василий Брычук:
У Вашем пункте в райбольнице можна купить похмелится для алкашей,...,за цены вообще мочу..

Не нравится - иди в другое место бухать!!!
Васця, ты ваще когда-нибудь бываешь трезвым?
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

Loading...
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.