Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

20листопада2017

Наказ військового комісара лозівського об'єднанного міського військового комісаріату від 30.06.2015

Про призов військовозобов'язаних


Коментарі   

-14 #21 укр 23.07.2015, 13:09
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую frodo:
ТЦитую укр:
фродо за себе воюй за рідну хату за батьків і дітей
а так ти показуеш що ти трус

Так якого ти біса тут по клавішам стукаєш,а не на фронті,є в нашому місті "великі агітатори та патріоти",але самі не воюють,бо у них бізнес!

я на війні вже більше року а труси як ти себе виправдовують

воно й видно що на війні - завжди в інтернеті з дебільними коментарями ,всих хаєш тільки ти херой

тобі лайно кацапське не судити нас солдат повернемося таким як ти ублюдкам бошки віткрутимо чекай і бійся потвора путінська

бійся ти без бошки і не тільки сам залишишся тварь

не гавкай з унитаза рашка-дурашка
Цитата | Скарга
+12 #22 я 23.07.2015, 14:46
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую frodo:
ТЦитую укр:
фродо за себе воюй за рідну хату за батьків і дітей
а так ти показуеш що ти трус

Так якого ти біса тут по клавішам стукаєш,а не на фронті,є в нашому місті "великі агітатори та патріоти",але самі не воюють,бо у них бізнес!

я на війні вже більше року а труси як ти себе виправдовують

воно й видно що на війні - завжди в інтернеті з дебільними коментарями ,всих хаєш тільки ти херой

тобі лайно кацапське не судити нас солдат повернемося таким як ти ублюдкам бошки віткрутимо чекай і бійся потвора путінська

бійся ти без бошки і не тільки сам залишишся тварь

не гавкай з унитаза рашка-дурашка

не всіх придурків на війні повбивало
Цитата | Скарга
-14 #23 укр 23.07.2015, 15:16
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую frodo:
ТЦитую укр:
фродо за себе воюй за рідну хату за батьків і дітей
а так ти показуеш що ти трус

Так якого ти біса тут по клавішам стукаєш,а не на фронті,є в нашому місті "великі агітатори та патріоти",але самі не воюють,бо у них бізнес!

я на війні вже більше року а труси як ти себе виправдовують

воно й видно що на війні - завжди в інтернеті з дебільними коментарями ,всих хаєш тільки ти херой

тобі лайно кацапське не судити нас солдат повернемося таким як ти ублюдкам бошки віткрутимо чекай і бійся потвора путінська

бійся ти без бошки і не тільки сам залишишся тварь

не гавкай з унитаза рашка-дурашка

не всіх придурків на війні повбивало

не на всій ватників цегла впала
Цитата | Скарга
+14 #24 Ну что сказать... 24.07.2015, 00:15
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
Цитую frodo:
Т[quote name="укр"]фродо за себе воюй за рідну хату за батьків і дітей
а так ти показуеш що ти трус

Так якого ти біса тут по клавішам стукаєш,а не на фронті,є в нашому місті "великі агітатори та патріоти",але самі не воюють,бо у них бізнес!

я на війні вже більше року а труси як ти себе виправдовують

воно й видно що на війні - завжди в інтернеті з дебільними коментарями ,всих хаєш тільки ти херой

тобі лайно кацапське не судити нас солдат повернемося таким як ти ублюдкам бошки віткрутимо чекай і бійся потвора путінська

бійся ти без бошки і не тільки сам залишишся тварь

не гавкай з унитаза рашка-дурашка

не всіх придурків на війні повбивало

Из-за таких как УКР вся эта херь началась, и пока эти УКРы есть, не закончится...
Цитата | Скарга
-12 #25 укр 24.07.2015, 06:59
Цитую Ну что сказать...:
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
[quote name="я"][quote name="укр"][quote name="я"][quote name="укр"][quote name="frodo"]Т[quote name="укр"]фродо за себе воюй за рідну хату за батьків і дітей
а так ти показуеш що ти трус

Так якого ти біса тут по клавішам стукаєш,а не на фронті,є в нашому місті "великі агітатори та патріоти",але самі не воюють,бо у них бізнес!

я на війні вже більше року а труси як ти себе виправдовують

воно й видно що на війні - завжди в інтернеті з дебільними коментарями ,всих хаєш т
Из-за таких как УКР вся эта херь началась, и пока эти УКРы есть, не закончится...

ватнику-це я окупіровал крим це я на домбасі разом з бандюками та фсб захвативал міста це я привів наймитів з кацапіі трактористів з бурятіі це я підриваю бомби в містах думай що пишиш ватнику
Цитата | Скарга
+12 #26 я 24.07.2015, 09:49
Цитую укр:
Цитую Ну что сказать...:
Цитую укр:
Цитую я:
Цитую укр:
[quote name="я"][quote name="укр"][quote name="я"][quote name="укр"][quote name="frodo"]Т[quote name="укр"]фродо за себе воюй за рідну хату за батьків і дітей
а так ти показуеш що ти трус

Так якого ти біса тут по клавішам стукаєш,а не на фронті,є в нашому місті "великі агітатори та патріоти",але самі не воюють,бо у них бізнес!

я на війні вже більше року а труси як ти себе виправдовують

воно й видно що на війні - завжди в інтернеті з дебільними коментарями ,всих хаєш т
Из-за таких как УКР вся эта херь началась, и пока эти УКРы есть, не закончится...

ватнику-це я окупіровал крим це я на домбасі разом з бандюками та фсб захвативал міста це я привів наймитів з кацапіі трактористів з бурятіі це я підриваю бомби в містах думай що пишиш ватнику

це ти пішов убивати людей на донбас це ти хотів убивати людей в криму
Цитата | Скарга
-7 #27 укр 24.07.2015, 18:55
Цитую я:
[quote name="укр"][quote name="Ну что сказать..."][quote name="укр"][quote name="я"][quote name="укр"][quote name="я"][quote name="укр"][quote name="я"][quote name="укр"][quote name="frodo"]Т[quote name="укр"]фродо за себе воюй за рідну хату за батьків і дітей
а так ти показуеш що ти трус

Так якого ти біса тут по клавішам стукаєш,а не на фронті,є в нашому місті "великі агітатори та патріоти",але самі не воюють,бо у них бізнес![
я пішов щоб не було як зараз в донецку луганську де правять бал сатани біси гиви мотороли живодери нацики з национал-большивіків ти за них ти лозовій хочеш такой участі. краще вали до рашки
Цитата | Скарга
+6 #28 я 25.07.2015, 07:54
Цитую укр:
Цитую я:
[quote name="укр"][quote name="Ну что сказать..."][quote name="укр"][quote name="я"][quote name="укр"][quote name="я"][quote name="укр"][quote name="я"][quote name="укр"][quote name="frodo"]Т[quote name="укр"]фродо за себе воюй за рідну хату за батьків і дітей
а так ти показуеш що ти трус

Так якого ти біса тут по клавішам стукаєш,а не на фронті,є в нашому місті "великі агітатори та патріоти",але самі не воюють,бо у них бізнес![
я пішов щоб не було як зараз в донецку луганську де правять бал сатани біси гиви мотороли живодери нацики з национал-большивіків ти за них ти лозовій хочеш такой участі. краще вали до рашки

краще сам вали у польщу чи в европу а то розвелось вас правосеки ,гомосеки,херої,"пат ріоти",вже всі знають що ви робите на війні -грабите,вбиваєтє,ка туєтє,викрадаєте людей ,прийде й на тебе кара можешь не на хвилину не сумніватися,віділлют ься тобі сльози матерів,дітей ,буде рід твій проклятий
Цитата | Скарга