Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

12грудня2017

Актуальна тема

Про зміни у призначенні субсидії

Створено: 08 червня 2017

Чи призначатиметься субсидія тим, у кого є борги за комунальні послуги? Як нараховуватимуть субсидію людям, які виходять на пенсію? Коли лозівчани побачать у платіжках чи призначили їм субсидію на новий період. На ці та інші питання відповідає начальник управління праці та соцзахисту населення Лозівської міської ради Вікторія Кіпкало.

Перегляди: 2434

Про криміногенну ситуацію у Лозовій за перші 3 місяці 2017 року

Створено: 08 червня 2017

Скільки у місті за перший квартал цього року сталося розбійних нападів, крадіжок та пограбувань? Скільки у Лозовій за 3 місяці сталося ДТП? Які основні причини аварій? Що впливає на криміногенну ситуацію у Лозовій? На ці та інші питання відповідає начальник Лозівського відділу поліції Микола Пономар.

Перегляди: 2178

Актуальна тема.Поліція у Лозовій

Створено: 07 грудня 2015

Хто працюватиме у Лозівському відділі поліції? Які нововведення чекають на лозівчан? На ці та інші питання відповідає начальник Лозівського відділу поліції Микола Пономар.

Перегляди: 4250

Актуальна тема. Об'єднання медицини

Створено: 27 листопада 2015

Як об’єднуватимуть медицину Лозової та Лозівського району? Чи не втратить гроші через об’єднання місто або район? На ці та інші питання відповідає перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. 

Перегляди: 3695

Актуальна тема. Як пройти співбесіду

Створено: 18 листопада 2015

Як правильно скласти резюме? Як пройти співбесіду з роботодавцем? На ці та інші питання відповідає менеджер з персоналу Анна Бєлєнкова. 

Перегляди: 3578

Актуальная тема. Тариф на воду

Створено: 11 листопада 2015

 Як формується тариф на воду у Лозовій? Як зміниться тариф для лозівчан? На ці та інші питання відповідає директор КП «Лозоваводоканал» Сергій Костюк. 

Перегляди: 3145

Актуальна тема Вибори

Створено: 03 листопада 2015

Скільки бюлетенів отримають лозівчани на цих місцевих виборах? Скільки виборчих дільниць працюватиме у Лозовій? На питання відповідають голова Лозівської міської виборчої комісії Марина Кожевник та керуючий справами виконкому міськради Юрій Кушнір.

Перегляди: 2241

Атуальна тема Програма енергозбереження

Створено: 15 жовтня 2015

Як отримати кредит на енергозбереження з компенсацією від держави? Які документи мають подати лозівчани? На ці та інші питання відповідають економіст розвитку банківського бізнесу Валентина Бреус та заступник управляючого Лозівського відділення Ощадбанку Олена Криворучко.

Перегляди: 2362

Актуальная тема. ОСББ

Створено: 10 вересня 2015

Що передбачає Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», чи обов’язково лозівчани мають створювати ОСББ? На ці та інші питання відповідають начальник відділу реформування та юридичного супроводу управління ЖКГ Лозівської міської ради Світлана Гадяцька та директор КП «ЖУК» Сергій Єршов. 

Перегляди: 2355

Про четверту чергу мобілізації

Створено: 30 січня 2015

Скільки триватиме четверта черга мобілізації та кого призиватимуть на військову службу? Роз’яснює військовий комісар Лозівського об’єднаного військового комісаріату Ігор Демедчук.

 

Перегляди: 3430
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2017 р.p.