Повідомити новину

ТРК Сігма

26квітня2018

На здоров'ячко

Фітнес тренування №5

Створено: 28 лютого 2018

Черговий випуск циклу фітнес-програм разом з тренером Оленою Колісник. Протягом години тренер разом із дівчатами спортклубу Pride продемонструють тренування на ноги та сідниці у поєднанні з кардіо. Вмикайте та будьте здорові.

Перегляди: 460

Фітнес тренування №4

Створено: 23 січня 2018


4 випуск циклу фітнес-програм разом з тренером Оленою Колісник. Протягом 40 хвилин дівчата спортклубу Pride на своєму прикладі покажуть, як тренують усі групи м’язів.

Перегляди: 472

Фітнес тренування №3

Створено: 23 січня 2018

У циклі фітнес-програм разом з тренером Оленою Колісник та дівчатами спортклубу Pride показуємо реальне тренування та розповідаємо про те, як займатися фітнесом вдома. У 3 випуску на Вас чекає силове тренування. Вмикайте та будьте здорові.

Перегляди: 438

НА ЗДОРОВ'ЯЧКО: Фітнес тренування №2

Створено: 28 листопада 2017

У циклі фітнес-програм разом з тренером Оленою Колісник та дівчатами спортклубу Pride показуємо реальне тренування та розповідаємо про те, як займатися фітнесом вдома. У другому випуску на Вас чекає силове тренування.

Перегляди: 618

НА ЗДОРОВ'ЯЧКО: Фітнес тренування №1

Створено: 21 листопада 2017


У циклі фітнес-програм разом з тренером Оленою Колісник та дівчатами спортклубу Pride показуємо реальне тренування та розповідаємо про те, як займатися фітнесом вдома. Перший випуск – комплексні  вправи на усі групи м’язів. Вмикайте та будьте у формі.

Перегляди: 880

Фітнес: секрети пружних сідниць

Створено: 02 жовтня 2017

Здорове, підтягнуте тіло – запорука гарного самопочуття й психологічного комфорту. У цьому випуску програми працюємо над створенням пружних сідниць. Тож, якщо у вас немає часу на відвідування спортивної зали, вмикайте програму «На здоров’ячко» та тренуйтеся онлайн з досвідченим фітнес тренером Оленою Колісник.

Перегляди: 1015

Як не постарішати за літо на 5 років

Створено: 16 липня 2013

Коли мова заходить про красу, навіть чоловіки готові йти на жертви. Інакше б пляжі не були всіяні їхніми тілами, що підсмажуються на сонці. Цей випуск про те, як за одне літо не постарішати років так на п'ять — чи то від сонця, чи від неправильного догляду, чи від діагнозу.

Перегляди: 2015

Пожалійте очі!

Створено: 03 липня 2013

Похмурий день влітку — це, може, і не дуже приємно, коли ви на пляжі, але ваші очі скажуть небу “Велике дякую!” за наданий відпочинок. Почервоніння, відчуття печіння, наче хто піску насипав — у літні дні очам доводиться важко. Вони потребують захисту, але лише справжнього.

Перегляди: 1823

Щоб не соромно було згадати

Створено: 19 червня 2013

Ви знаєте, скільки лозівчан звертається до лікарів шкірно-венерологічного диспансеру після відпустки? Як не хочете потрапити до їхнього числа, слухайте і виконуйте поради дермато-венеролога. Зробите свій  відпочинок таким, щоб про нього не соромно було згадати.

Перегляди: 1997

Готуємося до відпустки

Створено: 05 червня 2013

До омріяної відпустки залишаються кілька тижнів. Напевно, ви вже знаєте, де проведете відпочинок. Можливо, навіть прорахували витрати і придбали квитки. Ймовірно, ви почали складати валізи — хоча б подумки. Сьогодні ми розкажемо, про що іще треба подбати заздалегідь, щоб відпустка принесла задоволення, а не нові діагнози.

Перегляди: 1892
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.