Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

20січня2018

На здоров'ячко

НА ЗДОРОВ'ЯЧКО: Фітнес тренування №2

Створено: 28 листопада 2017

У циклі фітнес-програм разом з тренером Оленою Колісник та дівчатами спортклубу Pride показуємо реальне тренування та розповідаємо про те, як займатися фітнесом вдома. У другому випуску на Вас чекає силове тренування.

Перегляди: 420

НА ЗДОРОВ'ЯЧКО: Фітнес тренування №1

Створено: 21 листопада 2017


У циклі фітнес-програм разом з тренером Оленою Колісник та дівчатами спортклубу Pride показуємо реальне тренування та розповідаємо про те, як займатися фітнесом вдома. Перший випуск – комплексні  вправи на усі групи м’язів. Вмикайте та будьте у формі.

Перегляди: 713

Фітнес: секрети пружних сідниць

Створено: 02 жовтня 2017

Здорове, підтягнуте тіло – запорука гарного самопочуття й психологічного комфорту. У цьому випуску програми працюємо над створенням пружних сідниць. Тож, якщо у вас немає часу на відвідування спортивної зали, вмикайте програму «На здоров’ячко» та тренуйтеся онлайн з досвідченим фітнес тренером Оленою Колісник.

Перегляди: 857

Як не постарішати за літо на 5 років

Створено: 16 липня 2013

Коли мова заходить про красу, навіть чоловіки готові йти на жертви. Інакше б пляжі не були всіяні їхніми тілами, що підсмажуються на сонці. Цей випуск про те, як за одне літо не постарішати років так на п'ять — чи то від сонця, чи від неправильного догляду, чи від діагнозу.

Перегляди: 1891

Пожалійте очі!

Створено: 03 липня 2013

Похмурий день влітку — це, може, і не дуже приємно, коли ви на пляжі, але ваші очі скажуть небу “Велике дякую!” за наданий відпочинок. Почервоніння, відчуття печіння, наче хто піску насипав — у літні дні очам доводиться важко. Вони потребують захисту, але лише справжнього.

Перегляди: 1705

Щоб не соромно було згадати

Створено: 19 червня 2013

Ви знаєте, скільки лозівчан звертається до лікарів шкірно-венерологічного диспансеру після відпустки? Як не хочете потрапити до їхнього числа, слухайте і виконуйте поради дермато-венеролога. Зробите свій  відпочинок таким, щоб про нього не соромно було згадати.

Перегляди: 1883

Готуємося до відпустки

Створено: 05 червня 2013

До омріяної відпустки залишаються кілька тижнів. Напевно, ви вже знаєте, де проведете відпочинок. Можливо, навіть прорахували витрати і придбали квитки. Ймовірно, ви почали складати валізи — хоча б подумки. Сьогодні ми розкажемо, про що іще треба подбати заздалегідь, щоб відпустка принесла задоволення, а не нові діагнози.

Перегляди: 1775

Квест під назвою “профогляд”

Створено: 23 травня 2013

Ви не любите профілактичний огляд? Ви просто не вмієте його проходити! Профогляд може бути недовгим, веселим, при цьому допомогти кар'єрі і суттєво подовжити життя. Наші поради спростять ваші мандри поліклінікою.

Перегляди: 1650

Усі хвороби — від нервів

Створено: 14 травня 2013

Ви посварилися з дорогою людиною — і розболілася голова. Перенервували — і прихопило серце. А як розлютилися, то підскочив тиск. Вам це знайомо. Спеціалісти називають такий зв'язок психосоматикою, а ми говоримо простіше: усі хвороби від нервів.

Перегляди: 1876

Мій тихий вбивця

Створено: 26 квітня 2013

Якщо перевести статистику на мешканців типової 5-поверхівки на 4 під'їзди, то вийде, що перший під'їзд і половину другого заселяють гіпертоніки. Вони мучаться від підвищеного тиску і щодня ризикують померти від інсульту чи інфаркту. Але порятунком може стати навіть 1 таблетка на добу, а обстеження реально пройти за півдня. 

Перегляди: 1488
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2017 р.p.