Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

21листопада2017

Про плюси та мінуси форм управління ОСББ

 Що обрати – самим управляти ОСББ чи найняти управителя? Про плюси та мінуси форм управління та дефіцит управителів і виконавців послуг,  – у черговому випуску «Господаря в домі».


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі   

0 #21 Ігор Коломак 21.03.2016, 17:34
Цитую злой ветер:

Говорить за практику управления ОСББ в небольших многоэтажках БЕЗОПЛАТНО несерьёзно! Назовите таких людей, кто сможет МНОГО ЛЕТ бесплатно выполнять довольно кропотливую и непростую работу!?
Як воно буде далі, складно говорити, але для таких будинків є варіант, який передбачений законом, вони можуть об'єднатися в асоціацію ОСББ і платити з/п голові асоціації, якщо на громадських засадах голова ОСББ не захоче тривалий час працювати!
Цитую злой ветер:
Если ЖУК, работающий в тесной связке с исполкомом города, использующий для решения вопросов и мэра, и УЖКХ, имеющий в штате юристов и НЕ МОЖЕТ ничего сделать с неплательщиками, то надеятся на силу ОСББ...!?
У жука зовсім інші права по відношенню до тих хто мешкає у будинку. ЖУК позивається, як виконавець послуги і тому йому складніше довести свою правоту, а інколи у споживача пільше доказів щодо того, що йому послугу не надавали, а співвласники будинку не мають жодних підстав аби в суді довести, що вони не повинні вносити частку в утримання спільного майна!
Цитата | Скарга
0 #22 Ігор Коломак 21.03.2016, 17:40
Цитую злой ветер:
И ещё, Игорь Иванович, пожалуйста НАЗОВИТЕ те ОСББ в г. Лозовая, КОТОРЫМ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ ОФИЦИАЛЬНО ВЫДЕЛИЛ ЗЕМЛЮ в постоянное пользование или передал в собственность в соответствии со ст. 42 Земельного кодекса Украины.

Зараз у місті є ОСББ у яких є земельна ділянка, але це ті ОСББ які реорганізувалися з ЖБК. У тих, хто, відносно, нещодавно створився, земельних ділянок немає, оскільки виготовлення необхідних землевпорядних паперів дорого коштує, зараз проходить процедуру затвердження генплан забудови міста і після чого виготовлення паперів може стати дешевшим і от після цього, ті ОСББ які побажають оформити на себе землю, зможуть пройти цю процедуру. Тільки от питання, а чи потрібна їм ця земельна ділянка? Якщо ця земельна ділянка має комерційну привабливість, то тоді так, є сенс її оформити, а якщо ви на ній не заробите гроші для ОСББ то навіщо вам право на цю землю?
Цитата | Скарга
0 #23 злой ветер 21.03.2016, 19:52
Якщо це приміщення, яким володіє громада, то по цим приміщенням, під час створенні ОСББ, приймає участь представник ОМС, у нашому випадку начальник УЖКГБ Залізінський. Не бачу в цьому проблеми. Стосунки власника цього приміщення та орендаря не обходять ОСББ, для ОСББ важливо, щоб власник цих вбудованих приміщень приймав участь в утриманні спільного майна! Яким чином до цього відносяться договори оренди?
Ещё не закончилась тяжба жильцов дома на 1-ом микрорайоне, где "наливайка" и магазин! А если БОЛЬШИНСТВО членов ОСББ этого дома будут против этого арендатора!?
И очень уж спорный для меня тот факт, что вы считаете отношения собственника(а кто собственник, например встроенного магазина в доме с ОСББ??) и арендатора?! Да и ещё , что это никак не касается ОСББ...
Цитата | Скарга
0 #24 Ігор Коломак 21.03.2016, 20:35
Цитую злой ветер:
Ещё не закончилась тяжба жильцов дома на 1-ом микрорайоне, где "наливайка" и магазин! А если БОЛЬШИНСТВО членов ОСББ этого дома будут против этого арендатора!?
У будинку №24 на 1 мікрорайоні є вбудовані нежитлові приміщення і ці приміщення є приватною власністю співвласники будинку не мають жодного відношення до цих приміщень, як не має жодного відношення до квартир у будинку власник цих магазинів. Всі і власники квартир і власник приміщення (магазину, наливайки) є співвласниками будинку на рівних правах. У кожного з них є частка у спільному майні, яка визначається метрами квадратними площі квартир, нежитлових приміщень, якими володіють власники, у власника магазина більше метрів квадратних, ніж у власника квартири, тому, при прийнятті рішень, він може впливати на те чи інше рішення по будинку. Кажучи про орендаря, Ви маєте на увазі, чи можуть співвласники впливати на рішення власника магазину, яким товаром там торгувати і кому здавати в оренду своє приміщення? А якщо власник магазину почне вказувати власнику квартири, чим тому займатися у своїй квартирі, то чи правильно це буде? Потрібно дотримуватися порядку, не порушувати спокій співвласників будинку і т.д. Співвласники мають можливість реагувати на порушення спокою, реагувати на антисанітарні умови, встановити камери та фіксувати те, що відвідувачі стіну будинку використовують як місце для справляння своїх потреба, а потім виставляти претензії власнику за це неподобство, виносити це питання на адміністративну комісію, тобто використовувати різні методи, аби не порушувалися правила добросусідства, а от вказувати чим власник повинен там торгувати, на мою думку, незаконно!Цитую злой ветер:
И очень уж спорный для меня тот факт, что вы считаете отношения собственника( кто собственник, например встроенного магазина в доме с ОСББ?) и арендатора?! Да и ещё, что это никак не касается ОСББ
Власник магазину, є співвласником у будинку на рівних правах з власниками квартир!
Цитата | Скарга
0 #25 злой ветер 21.03.2016, 22:27
Игорь! Ну уж Вы совсем всё перекрутили! Причём здесь каким товаром торговать или ещё что-то в этом роде! Я имел ввиду конфликт жильцов дома с владельцем магазина по поводу элементарной антисанитарии и воровства теплоэнергии. И никто так и не мог, на протяжении многих месяцев, поставить на законное место место владельца магазина! А ведь у него, как вы пытались доказать нет больше прав ПО ЛЮБОМУ вопросу, касающегося эксплуатации дома. Исходя именно с пропорции его кв. метров и остальных жильцов(не думаю, что на его сторону переметнулось много жильцов этого дома),
Цитата | Скарга
0 #26 Ігор Коломак 22.03.2016, 08:59
Цитую злой ветер:
Игорь! Ну уж Вы совсем всё перекрутили! Причём здесь каким товаром торговать или ещё что-то в этом роде! Я имел ввиду конфликт жильцов дома с владельцем магазина по поводу элементарной антисанитарии и воровства теплоэнергии. И никто так и не мог, на протяжении многих месяцев, поставить на законное место место владельца магазина! А ведь у него, как вы пытались доказать нет больше прав ПО ЛЮБОМУ вопросу, касающегося эксплуатации дома. Исходя именно с пропорции его кв. метров и остальных жильцов(не думаю, что на его сторону переметнулось много жильцов этого дома),
Ну уж вибачте, Ви так поставили питання, що прийшлося розглянути всі можливі варіанти змісту, який Ви могли вкласти в нього. Про стосунки з власником запитав у голови ОСББ, вона пояснила, що зараз очікує відповіді від власника, а потім подаватиме позов до суду. Так, у нього прав рівно стільки, скільки метрів квадратних має площа його приміщення. Говорячи про те, що він може впливати, своїми метрами, на рішення, я не мав на увазі нинішню ситуацію, яка склалася, я казав про ту ситуацію, коли він погодиться з тим, що він є співвласник будинку і зобов'язаний вносити частку в утримання спільного майна, і коли ОСББ буде приймати рішення щодо утримання будинку та щодо обрання правління будинку.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2017 р.p.